Topvet For Pets Močopohlavní aparát sirup pro psy 200 ml

Veterinární přípravky

Značka: TOPVET
Topvet For Pets Močopohlavní aparát sirup pro psy je veterinární přípravek s brusinkou a echinaceou při akutních i chronických zánětech.
Skladem na e-shopu
165

O produktu

50125450

Veterinární přípravek při akutních i chronických zánětech. Topvet For Pets Močopohlavní aparát sirup pro psy je originální receptura vyvinutá na základě nejmodernějších poznatků současné vědy a fytofarmacie. Obsahuje komplex bylinných extraktů s lichořeřišnicí, brusinkou a echinaceou. Sirup je obohacený o vitamin C, který podporuje přirozenou odolnost organizmu. Díky příjemné chuti, nebudete mít problém sirup zakomponovat do potravy.

Hlavní vlastnosti:

  • brusinky a echinacea podporují normální funkci močové soustavy
  • echinacea, brusinka a vitamin C podporují imunitní systém
  • velmi příjemná chuť

Složení

Invertní fruktózový sirup, lichořeřišnice větší vodný extrakt, brusinka obecná vodný extrakt, třapatka nachová vodný extrakt, vitamín C, sorban draselný. Obsah v 5 ml: lichořeřišnice větší vodný extrakt 75 mg, brusinka obecná vodný extrakt 25 mg, třapatka nachová vodný extrakt 25 mg, zelený čaj standardizovaný extrakt 25 mg.

Použití

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Podávejte ještě 10 dnů po vymizení potíží. Pro zajištění účinnosti je nutné podávat 2x denně! 

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.