Topvet For Pets Kašel a nachlazení sirup pro psy 200 ml

Veterinární přípravky

Značka: TOPVET
4.5
Topvet For Pets Kašel a nachlazení sirup pro psy obsahuje komplex bylinných extraktů s jitrocelem a yzopem lékařským, které přispívají k normální funkci dýchacího systému.
Skladem na e-shopu
165

O produktu

50125447

Veterinární přípravek s jitrocelem a vitaminem C. Topvet For Pets Kašel a nachlazení sirup pro psy je originální receptura vyvinutá na základě nejmodernějších poznatků současné vědy a fytofarmacie. Obsahuje komplex bylinných extraktů s jitrocelem a yzopem lékařským, které přispívají k normální funkci dýchacího systému. Sirup je obohacený o vitamin C, který podporuje přirozenou odolnost organizmu. Díky příjemné chuti, nebudete mít problém sirup zakomponovat do potravy.

Hlavní vlastnosti:

  • veterinární přípravek při kašli a nachlazení
  • jitrocel a yzop podporují normální funkce dýchacího systému
  • jitrocel a vitamin C podporují imunitu

Složení

Invertní fruktózový sirup, yzop lékařský vodný extrakt, jitrocel kopinatý vodný extrakt, ibišek vodný extrakt, borovice lesní vodný extrakt, vitamín C, sorban draselný. 5 ml sirupu obsahuje: jitrocel kopinatý vodný extrakt 30 mg, ibišek vodný extrakt 30 mg, yzop lékařský vodný extrakt 60 mg, borovice lesní vodný extrakt 30 mg, vitamin C 25 mg.

Použití

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně.

Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.