Veterinární přípravky

Topvet For Pets Kašel a nachlazení sirup pro psy 200 ml

Značka: TOPVET
Produktová řada: For Pets
4.8

Topvet For Pets Kašel a nachlazení sirup pro psy obsahuje komplex bylinných extraktů s jitrocelem a yzopem lékařským, které přispívají k normální funkci dýchacího systému.

169
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Topvet For Pets Kašel a nachlazení sirup pro psy 200 ml

50125447

Úvod

Veterinární přípravek s jitrocelem a vitaminem C. Topvet For Pets Kašel a nachlazení sirup pro psy je originální receptura vyvinutá na základě nejmodernějších poznatků současné vědy a fytofarmacie. Obsahuje komplex bylinných extraktů s jitrocelem a yzopem lékařským, které přispívají k normální funkci dýchacího systému. Sirup je obohacený o vitamin C, který podporuje přirozenou odolnost organizmu. Díky příjemné chuti, nebudete mít problém sirup zakomponovat do potravy.

Hlavní vlastnosti:

  • veterinární přípravek při kašli a nachlazení
  • jitrocel a yzop podporují normální funkce dýchacího systému
  • jitrocel a vitamin C podporují imunitu

Složení

Invertní fruktózový sirup, yzop lékařský vodný extrakt, jitrocel kopinatý vodný extrakt, ibišek vodný extrakt, borovice lesní vodný extrakt, vitamín C, sorban draselný. 5 ml sirupu obsahuje: jitrocel kopinatý vodný extrakt 30 mg, ibišek vodný extrakt 30 mg, yzop lékařský vodný extrakt 60 mg, borovice lesní vodný extrakt 30 mg, vitamin C 25 mg.


Použití

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně.


Upozornění

Řiďte se návodem k použití! Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.