Veterinární přípravky

Topvet Ušní lihové kapky OČISTA pro kočky 50 ml

Značka: TOPVET
4.5

Kapky Topvet jsou určené k důkladnému vyčistění znečistěného zvukovodu a zevního ucha. Mají antiseptický a hojivý účinek.

125
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Topvet Ušní lihové kapky OČISTA pro kočky 50 ml

50131719

Úvod

Ušní lihové kapky očista jsou určeny k důkladnému vyčistění znečistěného zvukovodu a zevního ucha. Přípravek intenzivně rozpouští kožní maz. Obsahuje celou řadu přírodních látek, které mají antiseptický a hojivý účinek. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření dokonale čistá.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale vyčistí zevní ucho a zvukovod
  • rozpouští maz
  • hojí drobná poranění

Složení

Propylene Glycol, Aqua, Glycerin, Peg-35 Castor Oil, Ocimum Basilicum Oil, Cannabidiol, Alcohol Denat., Betula Pendula Bark, Citrus Paradisi Seed Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Commiphora Myrrha Oil, Calendula Officinalis Flower Extract.


Použití

Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Po dokonalé očistě doporučujeme ošetřit zvukovod a pokožku zevního ucha přípravkem Ušní olejové kapky prevent – Topvet.


Upozornění

Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. Doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.