TraumaPet Ag Zubní gel se stříbrem 5 ml

Veterinární přípravky

Značka: TRAUMAPET
Veterinární stomatologický gel s koloidním stříbrem určený k ošetření po stomatologických zákrocích a k podpoře léčby projevů zánětů ústní dutiny. Pro všechny Vaše domácí mazlíčky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
255

O produktu

50121246

Při problémech v ústní dutině Vašich domácích mazlíčků. Veterinární přípravek TraumaPet zubní gel s Ag je hydrofobní ústní gel s obsahem koloidního stříbra. Je vhodný pro malá zvířata k běžnému ošetření po stomatologických zákrocích a k podpoře léčby projevů zánětů ústní dutiny. Obsažené nanostříbro je známé svými antimikrobními a fungicidními účinky. Zubní gel s koloidním stříbrem pomáhá hojit rány a záněty v dutině ústní, oceníte ho i při parodontitidě. Dobře přilne a drží na sliznici ústní dutiny v řádu několika hodin. Je vhodný pro veškerá zvířata - domácí mazlíčky. Není určený pro potravinářská zvířata.

Hlavní vlastnosti:

  • ošetření a podpora hojení ran a zánětů v dutině ústní
  • dobrá přilnavost gelu na sliznici
  • pro veškerá domácí zvířata

Složení

Parafínový olej, methylhydroxypropylcelulosa, polyethylen, koloidní stříbro 200 µg/g.

Použití

Gel naneste pomocí prstu na dáseň a krčky zubů v rozsahu zánětlivých změn. Před aplikací odstraňte plak a přebytečné množství slin.

Upozornění

Přípravek je vhodný pro všechny druhy chovaných zvířat. Kontraindikace nejsou známé. Možná alergie na stříbro, která je velmi vzácná. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.