Trioderm CARE Ušní sprej 50 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: TRIODERM
Trioderm CARE Ušní sprej je vhodný pro pravidelnou ušní hygienu. Změkčuje ušní maz, pomáhá čištění ucha a při pravidelném používání předchází vzniku ušní zátky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
135

O produktu

50077682

Sprej pro ušní hygienu na bázi vody s obsahem rostlinných látek. Trioderm CARE Ušní sprej 50 ml změkčuje ušní maz, pomáhá čištění ucha a při pravidelném používání předchází vzniku ušní zátky. V případě zánětu ucha je možné použít Trioderm CARE Ušní sprej jako podpůrný prostředek medikované léčby. Roztok spreje vyplachuje prach, nečistoty a přítomné mikroorganizmy. V zevním zvukovodu tvoří vlhké mikroprostředí, které je vhodné pro urychlení regenerace postiženého místa. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • změkčuje ušní maz a pomáhá čištění ucha, předchází vzniku ušní zátky
  • dodává vlhkost a pružnost pokožce zevního zvukovodu
  • vytváří vlhké mikroprostředí, které pomáhá urychlit regeneraci

Složení

Aqua, Propylene Glycol, Polysorbate 80, Aloe Ferox Leaf Extract, Malva Sylvestris Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Parfum.

Použití

Používejte 1-3x týdně, v případě potřeby každý den. Trioderm CARE Ušní sprej je určený pro pravidelnou ušní hygienu, při nadměrném množství ušního mazu v zevním zvukovodu, předchází vzniku ušní zátky, je vhodný jako podpůrný prostředek při medikované léčbě zánětu ucha.

  • Lehce nakloňte hlavu a opatrně zaveďte aplikátor do vnější části ucha. Sprej není nutno držet ve vzpřímené poloze. Koncovka dávkovače je speciálně tvarovaná, aby zabránila zavedení aplikátoru příliš hluboko.
  • Stlačte aplikátor na 1 vteřinu, ale nestříkejte přímo proti ušnímu bubínku!
  • Zůstaňte v nakloněné pozici nejméně po dobu 30 vteřin, aby tekutina samovolně vtekla do vnitřní části zvukovodu.
  • Poté nakloňte hlavu na druhou stranu, nechte roztok vytéct a osušte vnější části ucha ručníkem nebo papírovým kapesníkem.
  • Postup zopakujte s druhým uchem.
  • Po každém použití omyjte aplikátor horkou vodou a mýdlem. Z hygienických důvodů se doporučuje použít sprej pouze jednou osobou.

Upozornění

Chraňte oči před zásahem spreje. Sprej nevdechujte. Nepoužívejte v případě alergické reakce na kteroukoli z obsažených složek přípravku. Jestliže jste se podrobili paracentéze (propíchnutí ušního bubínku), používejte sprej pouze pod lékařským dohledem nebo jen na doporučení lékaře! V následujících případech konzultujte s ORL specialistou: celkové ucpání zevního zvukovodu ušním mazem, infekce a bolesti ucha nebo zevního zvukovodu, poruchy rovnováhy, imunosuprese, operace ucha nebo zevního zvukovodu, protržení bubínku, cizí předmět ve vnějším zvukovodu, v období těhotenství a kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí!

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.