Dentální hygiena

Truelife AquaFloss Station S600 ústní sprcha

Značka: TRUELIFE
4.5

Pečujte důsledně o mezizubní prostory pomocí ústní sprchy AquaFloss Station S 600 od Truelife. Stanice nabízí 6 trysek, 10 úrovní tlaku a nádržku na vodu o objemu 600 ml.

1 490
Doprava zdarma

O produktu: Truelife AquaFloss Station S600 ústní sprcha

50140121

Úvod

Ústní sprchy představují moderní způsob péče o mezizubní prostory a dásně. TrueLife AquaFloss Station S600 vám pomůže s dokonalou dentální hygienou, prevencí zubních kazů i nemocí dásní. Velkorysá nádržka na vodu o objemu 600 ml, 6 trysek (4 druhy), otočná hlavice a volba síly tlaku vám zajistí péči přesně podle vašich potřeb. Dentální hygiena pomocí proudu vody je mnohem snazší a šetrnější, než čištění pomocí zubní nitě a mezizubních kartáčků, které navíc musíte pravidelně dokupovat. Díky technologii StreamTrue® zubní sprcha odstraní až 99 % zubního plaku a vyčistí vaše zuby tak, jak to samotný kartáček nikdy nedokáže. 

Truelife AquaFloss Station S600 ústní sprcha7

Deset úrovní tlaku, velký výběr trysek a snadné ovládání

Tryska mísí vzduch s vodou ze 600 ml nádržky, a pod tlakem jej vhání do mezizubních prostorů, aby odstranila plak a jiné nečistoty. Na výběr máte deset úrovní tlaku od 30 do 125 PSI, takže čištění může být jak mimořádně efektivní, tak mimořádně komfortní. Součástí balení je 6 trysek (3× Standard, 1× Orthodontic, 1× Periodontal, 1× Dental Plaque). Ovládání na nádržce je přehledné a intuitivní, tlak můžete měnit i během čištění. Hlavice trysky snadno dosáhne i do hůře přístupných míst, je totiž otočná o 360°. Vašemu pohodlí pak napomáhá i to, že přímo na trysce najdete tlačítko pro přerušení čištění. Můžete tak nejdřív v klidu nasměrovat hlavici, a teprve poté proud spustit. Se správnou dobou čištění vám pomůže automatický časovač, který po 3 minutách sprchu automaticky vypne.

Hlavní vlastnosti:

  • 10 úrovní tlaku (30–125 PSI)
  • 6 trysek v balení
  • nádržka na vodu 600 ml
  • voděodolnost IPX3
  • síťové napájení
  • časovač na 3 minuty
  • snadné ovládání i údržba

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.