Elektronika

Truelife BELLE IPL E3 epilátor

Značka: TRUELIFE
  • Dlouhodobé odstranění chloupků zajistí šetrná a bezbolestná IPL technologie přístroje Truelife BELLE IPL E3. Vhodný na všechny části těla.
3 499 ušetříte 1 500 Kč

Původní cena 4 999 Kč, sleva 30%

Nejnižší cena před slevou: 4999 Kč

O produktu: Truelife BELLE IPL E3 epilátor

50136855

Úvod

Chcete si užívat dlouhodobě hebké pokožky bez chloupků? Zajistí vám ji IPL epilátor Truelife BELLE IPL E3! Nežádoucí chloupky snadno a bezbolestně odstraní technologie TrueIPL®. Již po 4 týdnech používání (jednou týdně) uvidíte i ucítíte výsledky. Po 12 týdnech pravidelného používání zaznamenáte výrazné snížení růstu chloupků a zbývající budou světlejší a jemnější. Dalšími aplikacemi docílíte trvalé eliminace chloupků a dlouhodobě sametově hebké pokožky. Zárukou bezpečnosti a bezbolestnosti ošetření je technologií SensCool®. Přístroj vysílá záblesky světla pod povrch pokožky, kde zasahují melanin ve folikulu chloupků. Naruší tak cyklus jejich dorůstání a výsledkem je sametově hebká pokožka, která vydrží měsíce, ne pouze dny.

SensCool® technologie zajišťuje bezpečné a bezbolestné ošetření

Používání epilátoru Truelife BELLE IPL E3 je naprosto bezpečné a bezbolestné, proto si ho mohou dovolit i lidé s velmi citlivou pokožkou. Komfort zajišťuje technologie SensCool®, která také hlídá, aby se přístroj nepřehřál. Dosáhne-li teplota 60 ℃, epilátor se sám vypne. Senzor na ochranu očí zase chrání před nechtěným vysláním impulzu světla do volného prostoru. Záblesky se aktivují až při přímém kontaktu s pokožkou. Epilátor může vydat až 600 000 záblesků, které odpovídají přibližně 15-20 letům používání.

Truelife BELLE IPL E3 epilátor9

Dva režimy ošetření, 5 světelných intenzit a péče o pokožku

Epilátor nabízí dva režimy ošetření: manuální režim se hodí k ošetření menších a hůře dostupných míst, jakými jsou obličej, podpaží, kotníky anebo oblast bikin. Epilátor není vhodné používat v blízkosti očí a na obočí. Automatický režim využijete především na nohy. K jeho aktivaci dojde přidržením tlačítka epilátoru po dobu 3 sekund, následně už jen stačí pohybovat plynule přístrojem po pokožce. Přístroj nabízí 5 světelných intenzit, které si snadno zvolíte podle typu pokožky. 

Hlavní vlastnosti:

  • technologie TrueIPL®
  • bezbolestné a efektivní odstranění chloupků
  • životnost až 600 000 záblesků
  • vhodný pro každou část těla
  • SensCool® technologie zajistí bezpečnost a šetrnost i citlivé pokožce 
  • 2 režimy – automat a manuál
  • 5 světelných intenzit
  • ochrana pro oči
  • snadné použití

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.