Ostatní

Truelife HeatBlanket 0403 nahřívací dečka

Značka: TRUELIFE
3.0

Kompaktní nahřívací dečka Truelife HeatBlanket o rozměru 40 x 30 cm je vhodná na doma i na cesty. Uleví při svalové námaze či bolesti pohybového aparátu.

*Při nákupu nad 1999 Kč sleva 20 % *Při nákupu produktů značky Truelife v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte slevu 20 %. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.
599

O produktu: Truelife HeatBlanket 0403 nahřívací dečka

50134529

Úvod

Nahřívací dečka Truelife je ideální společník na chladné dny. Můžete si ji vzít do postele, skvěle vám ale poslouží i při posezení u televize nebo oblíbené knihy. Potěší hlavně ty, kteří jsou zimomřiví, nebo mají syndrom studených nohou. Teplo působí pozitivně na uvolnění svalů, při únavě po sportu a při bolestech pohybového aparátu. Teplotu nahřívání si zvolíte sami ze tří nabízených úrovní. Dečka je vybavená dvěma bezpečnostními funkcemi – časovačem a funkcí automatického vypnutí. Před případným znečištěním ji ochrání povlak, který lze snadno prát v pračce. Jeho povrch je vyrobený z hebkého microfleecu, příjemného na dotek. 

Truelife HeatBlanket 0403 nahřívací dečka6

Snadné a pohodlné použití i údržba

Ovládání dečky zvládne úplně každý. Pomocí ovladače si ze tří úrovní vyberete teplotu, která vám vyhovuje. Pomocí funkce Fast Heat se dečka rychle a rovnoměrně nahřeje a příjemné teplo se tak dostaví mnohem rychleji, než kdybyste vytápěli celou místnost, obzvlášť v chladnějších podmínkách. HeatBlanket 0403 je opatřená odnímatelným povlakem, díky němuž se nemusíte mít obavy, když se vám dečka zašpiní. Jednoduše povlak sundáte a vyperete v pračce. Tím se výrazně prodlouží životnost deky a variabilita využití. Deku si tak budete moct vzít například ven na terasu nebo na chalupu bez obav, že si ji poničíte.

Truelife HeatBlanket 0403 nahřívací dečka7

Komfort doma i na cestách

S dečkou od značky TrueLife vyzrajete na zimu v posteli, na gauči u televize i v křesle s vaší oblíbenou knížkou. O teplo a pohodlí nepřijdete ani na cestách nebo o chladných nocích na chatě. Dečka je kompaktní, praktická a nevyžaduje žádnou speciální údržbu, takže může bez problému cestovat s vámi

Hlavní vlastnosti:

  • 3 úrovně nahřívání
  • jednoduché ovládání
  • funkce Fast Heat zajistí rychlé a rovnoměrné nahřívání
  • ochranný návlek lze prát v pračce
  • nízká spotřeba energie
  • ochrana proti přehřátí – dečka si svoji teplotu hlídá sama
  • funkce Auto-Off – po 90 minutách se dečka automaticky vypne
  • kabel dlouhý 3,3 m
  • zvýšená ochranna proti vodě

Truelife HeatBlanket 0403 nahřívací dečka5

Parametry produktu:

Časovač: Ano
Počet teplotních režimů: 3
Ochranný povlak: Ano
Rozměry: 40 × 30 (š × v)
Délka kabelu: 3,3 m
Možnost praní: Ano
Minimální teplota: 35°C
Maximální teplota: 40°C
Hmotnost: 300 g

Specifikace napájecího adaptéru:

Vstupní napětí: 230 V
Vstupní frekvence: 50 Hz
Výstupní napětí: 230 V
Výstupní proud: 0,44 A
Výstupní výkon: 100 W
Spotřeba energie ve stavu bez zátěže: 0 W


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.