Elektronika

Truelife NannyCam V24 video chůvička

Značka: TRUELIFE

S dětskou chůvičkou od TrueLife budete mít přehled o tom, co se děje v dětském pokoji. Přístroj má dosah 300 metrů, umožňuje obousměrnou komunikaci, disponuje nočním režimem a režimem VOX pro úsporu baterie.

*Při nákupu nad 1999 Kč sleva 20 % při zadání kódu TRUE20 *Při nákupu produktů značky Truelife v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte slevu 20 % při zadání kódu TRUE20 v 1. kroku nákupního košíku. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
1 990
Doprava zdarma

O produktu: Truelife NannyCam V24 video chůvička

50105230

Úvod

Společnost TrueLife vytvořila dětskou chůvičku, která nabízí vysoký dosah až 300 metrů ve volném prostoru. Rodičovská jednotka je vybavena 2,4" displejem a bateriovým provozem, kdy na jedno nabití zvládne zajistit plnou funkčnost až po dobu 24 hodin.

Kdykoliv chůvička zachytí zvuk (podle nastavení konkrétní citlivosti), automaticky se aktivuje režim VOX a vy budete v obraze. Po chvilce ticha se displej vypne, aby se snížila spotřeba baterie. Pokud energie rodičovské jednotce přesto dochází, nemusíte hledat elektrickou zásuvku. Stačí využít powerbanku či jiný zdroj energie přes USB kabel a máte zajištěn dodatečný chod přístroje.

Noční režim s infračervenými LED diodami

Chůvička nabízí o sousměrné audio, takže na miminko můžete mluvit nebo mu zpívat, i když s ním nejste v jedné místnosti. Pokud zpěvu neholdujete, pusťte mu jednu z osmi ukolébavek a nastavte hlasitost na požadovanou hodnotu, aby hudba nebyla rušivá.

Zařízení má integrován teplotní spínač a umožní nastavit až pět budíků nebo upozornění. Během noci se aktivuje noční režim s LED diodami, které zaručují výbornou viditelnost až na 5 metrů.

Technické parametry:

  • LCD displej 2,4 palců barevný
  • Rozměry rodičovské základny 59 × 112 × 17 mm (Š × V × H).
  • Rozměry dětské základny 67 × 105 × 35 mm (Š × V × H).
  • Dosah až 300 metrů na volném prostranství.
  • Obousměrné audio a 8 melodií na uspání včetně regulace hlasitosti.
  • Živý přenos přes 2,4 palcový displej a výdrž baterie až 24 hodin.
  • Režim VOX aktivující se pomocí detekce zvuku s nastavením citlivosti.
  • Ukazatel ztráty dosahu.
  • Indikátor stavu baterie rodičovské základny.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.