Truelife Nutrio BP Manual manuální odsávačka

Péče o dítě

Značka: TRUELIFE
Výkonná odsávačka mateřského mléka podporuje laktaci a napodobuje přirozený průběh kojení. Výběr ze dvou úrovní intenzity sání a jemný silikonový nástavec pro Vaše pohodlí.
NAVÍC Truelife Breast Pads prsní vložky 100 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Truelife Breast Pads prsní vložky 100 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
*Sleva 15 % při nákupu produktů značky TrueLife nad 999 Kč *Při nákupu produktů značky TrueLife v minimální hodnotě 999 Kč získáte na tyto produkty slevu 15 %. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
690 ušetříte 300 Kč

Původní cena 990 Kč sleva 30%

O produktu

50118245

Výkonná manuální odsávačka mateřského mléka, která Vám pomůže vyřešit aktuální nedostatek, nebo naopak přebytek mléka. Zachrání Vás ve chvílích, kdy zrovna nemůžete kojit přirozenou cestou. Mléko si tak můžete připravit na později – v lednici vydrží až 48 hodin. Odsávačku s sebou můžete vzít cesty, nezabere skoro žádné místo, snadno se skládá a čistí.

Pocit přirozeného kojení

TruLife Nutrio BP Manual podporuje laktaci a napodobuje přirozený průběh kojení. Při odsávání mléka máte na výběr ze dvou úrovní intenzity, kterou regulujete tak, aby Vám to bylo příjemné. Odsávačka je díky stimulaci toku mléka vhodná i pro maminky, které mají problémy s laktací nebo s kojením obecně. Pomůže ale i v situacích, kdy se děťátko nechce přisát k prsu.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 úrovně sání – Při volbě tlaku máte na výběr ze dvou úrovní. Intenzitu odsávání snadno regulujete podle Vašich potřeb.
  • Jemný silikon pro maximální pohodlí – Zjemňující silikonový nástavec usnadňuje odsávání, zvyšuje komfort a zmírňuje případnou bolest při kojení.
  • Výkonná a zároveň tichá – Obsluhu odsávačky zvládne každá maminka, potěší Vás i její tichý chod.
  • Na doma i na cesty – Odsávačka je lehká a bez problému se vejde třeba do přebalovací tašky. Můžete ji s sebou vzít kamkoli.
  • Jednoduchá obsluha i čištění – Odsávačka se skládá jen z několika dílů, její používání i čištění je jednoduché a intuitivní.
  • Neobsahuje BPA.

Parametry produktu

  • Váha: 211 g
  • Provozní teplota: 5-40 °C
  • Rozměry základny: 155 × 200 × 95 mm

Složení

Odsávačka je vyrobena z kvalitního silikonu a neobsahuje sloučeninu BPA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.