Truelife Pulse digitální tlakoměr

Zdravotnické prostředky

Značka: TRUELIFE
5.0
Přesný digitální tlakoměr s jednoduchým ovládáním. Pamatuje si posledních 60 měření, indikuje hypertenzi, měří srdeční puls. Napájení ze sítě i bateriově.
*Sleva 20 % při nákupu nad 1999 Kč *Při nákupu produktů značky Truelife v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte slevu 20 %. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
790

O produktu: Truelife Pulse digitální tlakoměr

50121708

Hlídat si krevní tlak je rozhodně užitečné, a to nejen v případě, že vám to doporučí lékař. Jak lidem, kteří se potýkají se zdravotními problémy nebo zvýšenou zátěží na tělo (např. cukrovkáři, těhotné), tak zcela zdravým jedincům se vyplatí mít přehled.

Jednoduché, ale přesné měření

TrueLife Pulse využívá k měření osvědčenou a přesnou (±3 mmHg) oscilometrickou metodu – pracuje na principu nafouknutí manžety s maximálním obvodem 42 cm, kterou si upevníte na paži. Ovládání je intuitivní, po prvotním nastavení si v podstatě vystačíte s tlačítkem START/STOP.

Tlakoměr měří ve více než dostatečném rozsahu 30–280 mmHg a pamatuje si posledních 60 měření, abyste případně mohli sledovat vývoj hodnot v čase. Umí vás také upozornit na zvýšenou hodnotu krevního tlaku neboli hypertenzi. Dále měří puls, abyste měli alespoň základní přehled o činnosti svého srdce. Veškeré informace vidíte na přehledném, třířádkovém displeji.

O napájení se stará buď micro USB kabel, který je součástí balení, nebo 4 baterie velikosti AA – tlakoměr je tedy dokonale přenosný a můžete si ho s sebou brát i na místa, kde nemáte v dosahu elektrickou zásuvku.

Hlavní vlastnosti:

  • přesně měření
  • snadné ovládání
  • indikace zvýšeného tlaku
  • paměť na posledních 60 měření
  • maximální obvod manžety: 42 cm
  • rozsah měření tlaku: 30–280 mmHg
  • rozsah měření pulsu: 40–180 úderů za minutu
  • napájení: 4× AA baterie nebo micro USB kabel

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.