Truelife X5 BT pulzní oxymetr

Zdravotnické prostředky

Značka: TRUELIFE
Malý a praktický přístroj Truelife X5 BT rychle, přesně a bezbolestně změří saturaci krevního hemoglobinu kyslíkem, tepovou frekvenci a perfuzní index.
*Sleva 20 % při nákupu nad 1999 Kč *Při nákupu produktů značky Truelife v minimální hodnotě 1999 Kč vč. DPH získáte slevu 20 %. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
1 490

O produktu: Truelife X5 BT pulzní oxymetr

50134533

Pulzní Oxymetr Truelife X5 BT je praktické zařázení, se kterým snadno a bezbolestně zjistíte saturaci krevního hemoglobinu kyslíkem, tepovou frekvenci a perfuzní index. Malý přístroj, který jednoduše umístíte na prst je ideálním pomocníkem pro osoby s respiračním onemocněním, onemocněním srdce, astmatiky, ale i vrcholové sportovce. Rověž je téměř nezbytnou výbavou pro aktivity ve vysoké nadmořské výšce (sportovní letci, horolezci, lyžaři atd.), kdy uživatel může aktivně reagovat na aktuální okysličení krve, které se ve vyšších nadmořských výškách snižuje. Oxymetr je vybaven OLED displejem, který přehledně zobrazuje naměřené hodnoty. Displej nabízí 6 režimů zobrazení měřených hodnot. Díky zabudovanému Bluetooth lze oxymetr spárovat s telefonem a hodnoty měření uchovávat v mobilní aplikaci.

Truelife X3 pulzní oxymetr9

Jednoduché měření v pohodlí domova

S oxymetrem zvládnete měření saturace krve kyslíkem v pohodlí domova a bez bolesti. Proces měření je velmi jednoduchý: stačí umístit prst dovnitř oxymetru a za několik vteřin se na displeji zobrazí naměřený výsledek. Oxymetr X5 BT disponuje přehledným OLED displejem, jehož nastavení lze přizpůsobit dle vašich preferencí. Na výběr je 6 možností zobrazení měřených hodnot. Díky zabudovanému Bluetooth lze oxymetr spárovat s chytrým telefonem. Naměřené hodnoty máte uchované v aplikaci, která je v češtině, a jejich historii tak máte neustále u sebe a můžete ji sdílet s lékaři nebo rodinnou. Vývoj měření vidíte v aplikaci na přehledném grafu.

Hlavní vlastnosti:

  • měření saturace krevního hemoglobinu kyslíkem
  • měření tepové frekvence
  • měření perfuzního indexu
  • propojení s mobilní aplikací přes Bluetooth
  • vysoká přesnost měření
  • 6 způsobů zobrazení
  • zvukový indikátor 
  • OLED displej


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.