Twistshake

  (40)

Vyberte si z širokého sortimentu kojeneckých lahviček, dětského nádobí, učících hrníčků nebo kapsiček, které si sami naplníte domácím ovocným pyré, jogurtem nebo kaší a máte svačinku na cesty. Pokud uvažujete nad opravdu užitečným dárkem pro nastávající rodiče, zvolte základní set pro kluka nebo holčičku. Součástí balení jsou praktické potřeby od narození až po batolecí věk.

Seřadit podle

Antikoliková kojenecká lahev

Praktické i designové produkty od švédské značky Twistshake si zamilujete. Hned na začátku se vyzbrojte antikolikovou lahví, která zabraňuje nadbytečnému polykání vzduchu a tím způsobenému bolení bříška. Podle věku vyberte průtok savičky. Nízký průtok se hodí od narození do dvou měsíců věku miminka. Střední průtok vybírejte od ukončeného druhého měsíce a silný průtok po ukončeném čtvrtém měsíci. Jsou opatřené antikolikovým ventilem pro bezpečný a regulovaný tok tekutiny. Měkké silikonové savičky jsou bez BPA a padnou na jakoukoliv lahev od Twistshake.

Dudlík s ortodontickým tvarem

Dudlík s ortodontickým tvarem spolehlivě uklidní vaše dítě a hlavně nezasahuje do správného vývoje zoubků a dásní. Díky vzduchovým otvorům nedráždí jemnou dětskou pokožku a můžete jej používat od narození. 

Pro samostatné krmení

Dopřejte svému děťátku kvalitní nádobí na první příkrmy. Vybírejte z různých barev a velikostí. Skvělým pomocníkem pro samostatné krmení dítěte je také první příbor, který díky ergonomické rukojeti a příjemného materiálu skvěle padne do dětské ručičky. Ke stolování patří také pořádná lahev nebo hrnek. Netekoucí lahev s brčkem i učící hrnek podporují dítě v jeho motorických dovednostech a rozvíjejí jeho schopnosti.