Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky 4x80 ks

Péče o dítě

Vlhčené ubrousky pro šetrné očištění pokožky dětí a miminek již od narození. Jsou napuštěné pečujícím mlékem a pomáhají předcházet tvorbě opruzenin.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
118 ušetříte 21 Kč

Původní cena 139 Kč sleva 15%

O produktu

50048108

Vlhčené ubrousky pro jemnou pokožku miminek. Linteo Baby Dětské vlhčené ubrousky s jsou ideální pro šetrné očištění pokožky dětí a miminek již od narození. Respektují přirozené pH pokožky a jsou napuštěné pečujícím mlékem se šťávou z Aloe Vera. Ubrousky neobsahují alkohol, který by mohl pokožku vysušovat. Dermatologicky testováno. Balení je opatřeno praktickým uzavíratelným víčkem, které chrání před vysycháním.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně čistí pokožku a chrání před tvorbou opruzenin
  • respektují přirozené pH pokožky
  • vhodné pro miminka od narození

Složení

20 % viskóza + 80 % polyester.

Upozornění

Nesplachujte do WC. Po každém použití řádně uzavřete, skladujte v suchu a chladu, chraňte před sluncem. 

O značce

V souladu s přírodou, záruka kvality: Jednotlivé složky výrobků Linteo Baby zcela respektují vlastní ochranné mechanizmy pokožky a nezasahují aktivně při její obnově. Pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Čistě přírodní extrakty a oleje z bylinek: Jednotlivá složení byla navržena tak, aby dílčí přírodní aktivní látky byly nejlépe z prostředí, kde žijeme, na které jsme zvyklí a které standardně používáme.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.