Zdravotnické prostředky

Urgo ELEKTROTERAPIE Proti bolesti dobíjecí náplast 1 ks

Značka: URGO
4.7

Zmírnění bolesti svalů a kloubů bez chemie. Urgo ELEKTROTERAPIE Proti bolesti dobíjecí náplast poskytuje úlevu od bolesti pomocí elektrického proudu mírné intenzity.

1 690

O produktu: Urgo ELEKTROTERAPIE Proti bolesti dobíjecí náplast 1 ks

50124016

Úvod

Zmírnění bolesti svalů a kloubů bez chemie. Urgo ELEKTROTERAPIE Proti bolesti dobíjecí náplast 1 ks poskytuje okamžitou i dlouhodobou úlevu od bolesti nefarmakologickou technologií TENS – pomocí elektrického proudu mírné intenzity. Náplast má k dispozici 5 programů s možnou regulací stupně intenzity. Náplast je opakovaně použitelná. Pro dospělé a děti od 16 let.

Technologie TENS

Technologie TENS (transkutánní elektrická neurostimulace) je nefarmakologická metoda využívaná v ordinacích. Její použití bylo klinicky ověřeno a je schváleno k léčebnému použití. Bolest se zmírňuje dvojím účinkem: Okamžitým, kdy dochází k omezení přenosu informace o bolesti do míchy a mozku + dlouhodobým.

Urgo ELEKTROTERAPIE Proti bolesti

  • Program 1 (= Běžný) – elektrická stimulace o vysoké frekvenci. Používá se při silné bolesti, kdy pacient potřebuje rychlou úlevu. Nepřetržitě stimuluje nervové buňky tak, aby neposílali do mozku informaci o bolesti.
  • Programy 2-5 jsou vhodné, pokud bolest není silná, ale pacient chce dosáhnout dlouhodobé úlevy: Program 2 (= Akupunktura), program 3 (= HAN), program 4 (= Modulační) poskytují pocit jako při masáži. Používají se při svalové bolesti – ztuhnutí, bolest zad, svalová křeč a podobně. Program 5 (= Kombinovaný) je vhodný, jestliže bolest vychází z kloubu – koleno, rameno, kyčel.

 Hlavní vlastnosti:

  • okamžitá a dlouhotrvající úleva od bolesti
  • efektivní technologie TENS pro domácí použití s klinicky prokázanou účinností
  • 5 programů, každý má 15 stupňů intenzity
  • dobíjení přes USB kabel – použitelné až na 30 cyklů
  • nefarmakologická metoda bez nežádoucích účinků*

Složení

Náplast je vyrobena ze silikonové gumy pro lékařské účely, která je extrémně tenká a pružná, takže se perfektně přizpůsobí ošetřované oblasti. Balení obsahuje 2 náhradní přilnavé gelové podložky + úložnou krabičkou pro snadné uchovávání a přepravu.


Použití

Představení Elektroterapie

 Příbalovou informaci je dobré číst

 Na jaké bolesti lze Elektroterapii použít

 Aplikace elektroterapeutické náplasti a gelových podložek


Upozornění

* Během používání nebo po použití náplasti se přesto může objevit malé zarudnutí, je nutné si přečíst příbalovou informaci.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.