Urgo FILMOGEL Stop okusování nehtů 9 ml

Kosmetika

Značka: URGO
Urgo FILMOGEL Stop okusování nehtů je hořký a nezávadný lak na nehty, který díky své chuti zrazuje od kousání nehtů a cucání prstů. Přispívá k péči o nehtové kutikuly.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

285
Dočasně nedostupné

O produktu

50069529

Průhledný lak hořké chuti Urgo FILMOGEL Stop okusování nehtů 9 ml zamezuje okusování nehtů a cucání prstů a přispívá k péči o nehtovou kůžičku.

Hlavní vlastnosti

  • odrazuje od kousání nehtů a cucání prstů
  • pomáhá pečovat o nehtové kutikuly
  • zlepšení kvality nehtů

Použití

Přípravek Urgo FILMOGEL Stop okusování nehtů se používá stejně jako klasický lak. Nanáší se každý den na čisté a suché nehty. Před použitím je třeba štěteček dobře otřít o kraj lahvičky, aby se odstranil přebytek laku. Štěteček pak umožňuje snadno a rychle pokrýt celý povrch nehtu. Stačí slabá vrstva laku. Zopakujte postup, jestliže nehet nebyl při prvním lakování úplně potřen. Lak je po zaschnutí zcela průsvitný.

Pro dosažení optimálního účinku je třeba aplikovat lak jednou denně, vždy ráno po umytí. To prodlouží dobu působení laku. Urgo FILMOGEL Stop okusování nehtů používejte po nezbytně dlouhou dobu až do okamžiku, kdy budou nehty posílené. Urgo FILMOGEL Stop okusování nehtů se odstraňuje klasickým odlakovačem na nehty.

Upozornění

Před použitím zatřepat. Po použití řádně uzavřít. Pro lokální aplikaci na nehet. Nepolykat. Při aplikaci zabraňte vniknutí laku do očí. Uchovávejte mimo dosah ohně nebo zdroje jisker. Nekuřte při aplikaci a před úplným uschnutím laku ani v blízkosti otevřené lahvičky. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.