Zdravotnické prostředky

Vagisan HydroKrém Cremolum 16 čípků

Značka: VAGISAN
5.0

Nehormonální krém ve formě čípků pro léčbu vaginální suchosti. Pomáhá zmírnit pocit suchosti, pálení, svědění v oblasti pochvy.

319
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Vagisan HydroKrém Cremolum 16 čípků

50109446

Úvod

Vagisan HydroKrém Cremolum zmírňuje obtíže vyvolané suchostí v oblasti pochvy (např. pocit pálení, svědění, drobná poranění a bolest při pohlavním styku). Pravidelné používání přípravku může mít pozitivní účinky při prevenci podráždění a zánětů pochvy. Vaginální suchost nejčastěji postihuje ženy v období menopauzy a projevuje se svěděním, pálením nebo bolestí při pohlavním styku.

Forma vaginálních čípků je vhodná zejména pro ženy, které nechtějí nebo nemohou používat aplikátor. Vaginální čípek se po zavedení rozpustí v pochvě, absorbuje zbylou poševní tekutinu, a vytvoří tak hladký zvláčňující a zklidňující krém na sliznici pochvy. Přípravek neobsahuje hormony, a proto je případně možné jej používat společně s hormonální substituční terapií nebo střídat s vaginálními krémy nebo čípky s obsahem hormonů (estrogenů). Obsažený přídavek pufru kyseliny mléčné a mléčnanu vápenatého způsobuje, že krém vytvořený v pochvě má hodnotu pH (hodnotu kyselosti) cca 4,5 a přispívá k udržení zdravého prostředí v pochvě.


Složení

Calcium Lactate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Lactic Acid, PEG-20 Glyceryl Stearate, Sodium Carbomer.


Použití

Vaginální čípky zavádějte co nejhlouběji do pochvy, nejlépe na noc. Na začátku léčby přípravek používejte denně. Po zmírnění obtíží lze četnost aplikací snížit podle potřeby, např. 2–3krát týdně. Při používání přípravku doporučujeme nosit slipové vložky.


Upozornění

Přípravek se nedoporučuje používat před pohlavním stykem. Při dobré snášenlivosti lze bez obav používat i delší dobu, a to i během těhotenství a kojení.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.