Vagisan Lactic Acid 7 čípků

Zdravotnické prostředky

Značka: VAGISAN
Vagisan Lactic Acid je zdravotnický prostředek ve formě vaginálních čípků s obsahem kyseliny mléčné, která pomáhá udržet zdravé vaginální prostředí a tím předcházet vaginálním infekcím.
Skladem na e-shopu
305

O produktu

50139063

Zdravotnický prostředek Vagisan Lactic Acid ve formě vaginálních čípků pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Obsahuje směs kyseliny mléčné a laktátu sodného. Používá se k udržení a obnovení přirozené hladiny pH v pochvě (pH 3,8-4,4). Podporuje růst přirozené vaginální mikroflóry (bakterie mléčného kvašení, laktobacily) a působí jako prevence vaginálních infekcí. Při narušení kyselého vaginálního prostředí (např. užívání antibiotik, kolísání hladiny hormonů během těhotenství a kojení) může dojít k přemnožení nežádoucích bakterií v pochvě a tím ke vzniku vaginální infekce. U žen náchylných na opakované vaginální infekce může vaginální používání kyseliny mléčné pomoci podpořit samoregulaci kyselé hodnoty pH.


Dávkování

Aplikujte co nejhlouběji do pochvy 1 čípek 1x denně večer před spaním. Délka používání je obvykle 5–7 dní.

Pro pravidelné udržování normální hladiny pH v pochvě, např. u žen náchylných na vaginální infekce, se přípravek Vagisan Lactic Acid může bezpečně používat i 2–3x týdně během delšího období. Během používání přípravku se doporučuje nosit hygienické vložky. Přípravek lze používat i během těhotenství a kojení.

Složení

Lactic Acid, makrogol 1500, makrogol 6000, laktát sodný.

Upozornění

Nepoužívejte při alergii na kteroukoliv složku. Nedoporučuje se používání během menstruace. Pokud se vaginální příznaky nezlepší do 8 dnů, poraďte se o dalším používání s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.