Vectra Felis spot-on pro kočky (0,6-10 kg) 3 pipety

Veterinární léčivý přípravek

Značka: VECTRA
Vectra Felis chrání kočky před blechami po dobu jednoho měsíce a zabraňuje množení blech po dobu tří měsíců po aplikaci.
Skladem na e-shopu
679

O produktu

50141913

Vectra Felis chrání kočky před blechami po dobu jednoho měsíce a zabraňuje množení blech po dobu tří měsíců po aplikaci. Prodloužená hladká špička aplikátoru usnadňuje podání přípravku přímo na kůži bez rizika poranění. Vectra Felis spot-on je velmi šetrný a bezpečný způsob ochrany proti blechám pro kočky od 7 týdnů věku a hmotnosti nad 0,6 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • roztok k nakapání na pokožku koček
  • chrání kočky před napadením blechami po dobu jednoho měsíce 
  • zabraňuje množení blech po dobu tří měsíců
  • snadná aplikace
  • šetrná a bezpečná

Dávkování

Podání nakapáním na kůži metodou spot-on. Je třeba dbát na to, aby se veterinární léčivý přípravek aplikoval pouze na neporušenou kočičí kůži. Na spodní části hlavy rozhrňte srst tak, aby byla kůže viditelná. Aplikujte přípravek pomalu tak, aby se špička aplikátoru dotýkala kůže.

Složení

V každém aplikátoru s 0,9 ml roztoku pro nakapání na kůži – spot-on je obsaženo: dinotefuranum 423 mg, Pyriproxyfenum 42,3 mg.

Upozornění

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Vectra Felis 423 mg/42,3 mg roztok pro nakapání na kůži – spot-on pro kočky

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.