Zdravotnické prostředky

Veroval Compact+ connect digitální pažní tlakoměr

Značka: VEROVAL
5.0

Plně automatický pažní tlakoměr Veroval Compact+ connect s propojením na aplikaci detekuje i srdeční arytmie a fibrilace síní. Přehledný displej a paměť pro dva uživatele.

1 390 ušetříte 460 Kč

Původní cena 1 850 Kč, sleva 25%

Nejnižší cena před slevou: 1850 Kč
Doprava zdarma

O produktu: Veroval Compact+ connect digitální pažní tlakoměr

50149663

Úvod

Pažní tlakoměr Veroval Compact+ connect je ideálním pomocníkem na pravidelné měření krevního tlaku. Vedle odhalení vysokého nebo nízkého tlaku vás upozorní i na poruchy srdečního rytmu (fibrilace síní, srdeční arytmie). Automatické třífázové měření zaručuje přesné výsledky. Tonometr se snadno ovládá a má přehledný displej. Navíc jej lze propojit s bezplatnou aplikací Veroval® medi.connect. Využijete jej jak v domácím prostředí, tak na cestách (funguje na baterie).

Jednoduché a přesné měření

Během měření na displeji snadno kontrolujete, že máte manžetu dobře nasazenou a jste ve správné klidové poloze. Technologie Comfort Air pak zajistí, že vás manžeta nebude příliš škrtit. Dokáže totiž odhadnout hodnotu vašeho systolického tlaku a manžetu nafoukne jen na nezbytnou úroveň. Tonometr zaznamená nepravidelnosti ve vašem srdečním rytmu a dokáže detekovat fibrilaci síní, která je nejčastější příčinou mozkové mrtvice nebo infarktu myokardu a na problém vás okamžitě upozorní.

Veroval Compact+ connect digitální pažní tlakoměr5

Propojení s aplikací Veroval® medi.connect

Tlakoměr pomocí Bluetooth snadno propojíte s bezplatnou aplikací Veroval® medi.connect. Výsledky měření tak můžete sledovat kdykoli a kdekoli na svém chytrém telefonu nebo tabletu. Své hodnoty máte přehledně srovnané do grafů a bez problémů najdete případné odchylky nebo trendy. Kromě toho můžete výsledky rovnou odeslat svému lékaři. Do aplikace si také přidáte informace o lécích, které pravidelně užíváte, nebo si nastavíte upomínku pro další měření. Aplikace je dostupná pro Android i iOS a stáhnete ji zdarma na App store a Google Play.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi přesné třífázové měření tlaku doporučené mezinárodní společností pro hypertenzi
  • detekce srdeční arytmie a fibrilace síní
  • propojení s přehlednou aplikací Veroval® medi.connect
  • manžeta na paži 22–42 cm s technologií Comfort Air
  • snadné ovládání a dobře čitelný displej
  • možnost dokoupit síťový adaptér
  • paměť pro dva uživatele

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.