Zdravotnické prostředky

Veroval Digitální tlakoměr s EKG

Značka: VEROVAL
4.0

Veroval tlakoměr s funkcí EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Je výbornou prevencí mozkové mrtvice.

3 750
Doprava zdarma

O produktu: Veroval Digitální tlakoměr s EKG

50100975

Úvod

Nejvyspělejší prémiový tlakoměr v sobě kombinuje dva přístroje – tlakoměr a monitor EKG.  Přináší vám kvalitu profesionálního měření až domů – běžně byste si museli nechat “natočit” EKG u lékaře. Tlakoměr s vysokou přesností měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Největším přínosem je mobilní funkce EKG, se kterou můžete měřit elektrickou aktivitu srdečního svalu a včas odhalit riziko infarktu myokardu nebo mozkové mrtvice. Na měření EKG využívá tlakoměr 2 kontakty na bočních stěnách, které buď držíte ukazovákem každé ruky, nebo je přiložíte na hrudník do oblasti srdce po dobu 30 sekund. Udělejte pro pravidelnou kontrolu svého zdravotního stavu maximum s prémiovým tlakoměrem Veroval s EKG 2-v-1. Tlakoměr ukládá měření pro 2 osoby a získáte ho s nadstandardní 5letou zárukou. 

Hlavní výhody tlakoměru s EKG Veroval

  • přehledné ikony pro vyhodnocení
  • extra velký LCD displej
  • s mobilním EKG změříte elektrickou aktivitu srdce kdykoli a kdekoli
  • chytrá manžeta Secure fit s technologií Comfort Air zajistí, že si tlak změříte správně a pohodlně
  • kapacita paměti ukládá až 64 měření zvlášť pro 2 osoby a výsledky měření propojí s aplikací Veroval® medi.connect. 

Veroval digitální tlakoměr s EKGa

S chytrou manžetou Secure fit a technologií Comfort Air neuděláte při měření tlaku chybu

Manžetu Secure fit lze velmi snadno nasadit. Ergonomický tvar přitom zároveň zabraňuje přetáčení manžety do stran a automaticky nechává prostor 2 cm od loketní jamky. Pak už jen stačí stisknout tlačítko měření a sledovat ikony na displeji. Nejdůležitější je ikona indikátoru správného nasazení manžety a klidové polohy. Poté se ke slovu dostává technologie Comfort Air, která už na začátku měření odhadne přibližnou hodnotu vašeho systolického tlaku, a podle něj natlakuje manžetu jen na nezbytně nutnou úroveň, aby vás zbytečně netlačila a nezpůsobovala nepříjemné pocity při měření.

Jak funguje mobilní EKG u tlakoměru Veroval® 2-v-1?

Inteligentní kombinovaný tlakoměr rozpozná nebezpečnou fibrilaci síní, což je vysoký rizikový faktor mozkové mrtvice. Krevní sraženiny, které často při fibrilaci síní vznikají, mohou ucpat cévy a způsobit cévní mozkovou příhodu nebo infarkt myokardu. Fibrilace se mohou objevit náhle a v dlouhých intervalech, z tohoto důvodu je diagnostika arytmií poměrně obtížná. Běžně se řeší 24hodinovým nepřetržitým monitoringem srdce tzv. Holtrem. S přenosným tlakoměrem s EKG máte nyní možnost snadno zaznamenat svůj srdeční rytmus kdekoli a přesně ve chvíli, kdy cítíte příznaky. Případné příznaky doporučujeme vždy konzultovat s vaším lékařem, stejně tak jako výsledky, které získáte měřením. Tlakoměr umí odhalit i další poruchy srdečního rytmu (arytmie), kdy jsou intervaly mezi jednotlivými srdečními cykly nepravidelné (ať už jen občas, kdy jde o tzv. Extrasystoly, předčasné stahy, nebo úplně, kdy jde o fibrilaci síní, tzv. absolutní arytmii).

Ukládejte a sdílejte výsledky měření v aplikaci Veroval® medi.connect

K tlakoměru Veroval® EKG 2-v-1 získáte zdarma také aplikaci Veroval® medi.connect, kam si můžete naměřené hodnoty lehce uložit, zobrazit si je v grafech, vytisknout, nebo je můžete sdílet se svým lékařem. USB bluetooth® pro připojení s PC je součástí balení.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. 

Síťový adaptér Veroval není kompatibilní s tímto typem tlakoměru. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.