Zdravotnické prostředky

Veroval Digitální tonometr zápěstní

Značka: VEROVAL

Malý, praktický tlakoměr na zápěstí Veroval má jednoduché ovládání a rozpozná i nepravidelný srdeční rytmus. Součástí balení je i pevný obal, který využijete především při cestování.

1 290
Doprava zdarma

O produktu: Veroval Digitální tonometr zápěstní

50100974

Úvod

Zápěstní tlakoměr Veroval® je plně automatický tlakoměr pro snadné a rychlé měření systolického (SYS) a diastolického tlaku (DIA) na zápěstí, který vám pomůže odhalit i případnou srdeční arytmii – nepravidelný srdeční tep. Ukládá zvlášť měření pro 2 osoby, data pak můžete dál analyzovat nebo sdílet s lékařem pomocí bezplatné aplikace Veroval medi.connect. O správné poloze zápěstí pro měření krevního tlaku vás vizuálně informuje ikona OK vedle displeje. Součástí balení je také pevná krabička, kam kompaktní tlakoměr uložíte a můžete jej tak mít stále při ruce. Spolehněte se na zápěstní tlakoměr Veroval® s nadstandardní 5letou zárukou.

Stačí vybalit a můžete ihned měřit

Zápěstní tlakoměr Veroval® je nesmírně uživatelsky přívětivý. Nemusíte nic složitě nastavovat – okamžitě po rozbalení je připravený k měření. Stačí nasadit univerzální manžetu, která se naplní automaticky tak, aby bylo měření přesné a zároveň pohodlné. Zkontrolujte ikonu správné polohy při měření a zmáčkněte modré tlačítko. Hotovo? Tlakoměr teď během chvilky zjistí přesné hodnoty systolického (SYS) i diastolického (DIA) krevního tlaku, tepové frekvence a upozorní i na případný nepravidelný srdeční rytmus, tzv. arytmii. 

Veroval Digitální tonometr zápěstní 2

Spolehlivé měření pro 2 osoby 

Zápěstní tlakoměr Veroval® mohou nezávisle používat 2 různí uživatelé. Kapacita paměti pojme až 100 výsledků měření pro každého z vás. Navíc vám automaticky počítá průměr naměřených hodnot za posledních 7 dní (z ranních a večerních měření), což doporučují pro vyhodnocování hodnot krevního tlaku i lékaři. Při vyhodnocení měření vám pomůže barevný indikátor, který najdete na levé straně přístroje a který zobrazuje jednotlivé zóny naměřeného tlaku – např. nebezpečnou hypertenzi I., II., III. stupně.

Hlavní vlastnosti:

  • plně automatický tlakoměr, se kterým můžete začít měřit ihned po vybalení
  • snadno se ovládá pomocí velkých tlačítek, výsledek rychle odečtete díky extra velkému LCD displeji s přehlednými ikonami a barevným indikátorem hodnot tlaku
  • vždy víte, zda měříte ve správné poloze. Umístěte zápěstí s tlakoměrem do výšky srdce – jakmile je poloha vašeho zápěstí v pořádku, zobrazí se „OK“ a můžete začít měřit
  • tlakoměr ukládá zvlášť výsledky měření pro 2 osoby, paměť pojme 100 měření pro každého z nich
  • propojte svůj tlakoměr s aplikací Veroval medi.connect a veďte si statistiky nebo měření sdílejte s lékařem

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.