Veterinární přípravky

VetExpert Hepatiale Forte Small Breed & Cats 40 kapslí

Značka: VETEXPERT
5.0

VetExpert Hepatiale Forte Small Breed & Cats je veterinární přípravek pro kočky a malé psy podporující jaterní funkce díky působení fosfolipidů a ornithinu.

355
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: VetExpert Hepatiale Forte Small Breed & Cats 40 kapslí

50145792

Úvod

VetExpert Hepatiale Forte Small Breed & Cats je veterinární přípravek pro kočky a malé psy podporující jaterní funkce díky působení fosfolipidů a ornithinu. Fosfolipidy podporují regeneraci jaterních buněk a pomáhají jejich ochraně před oxidačním stresem. Ornitin je aminokyselina, která podporuje proces odstraňování toxických metabolitů – produktů metabolismu bílkovin *. Zvláště se doporučuje podávat kočkám kvůli specifičnosti jejich energetického metabolismu. Účinnost přípravku byla potvrzena u psů a koček s onemocněním jater, u kterých byl po 8 týdnech užívání zjištěn významný pokles aktivity jaterních enzymů **. Podávání přípravku usnadňuje kapsle Twist Off, kterou můžete svému miláčkovi vymačkat k olíznutí na tlapku.

Hlavní vlastnosti

  • veterinární přípravek pro podporu jater
  • vhodné pro kočky a malá plemena psů
  • kapsle Twist Off usnadňuje podávání

Složení

Aktivní látky: fosfolipidy, ornithin.


Použití

Podávejte 1x denně 1 kapsli na 5 kg hmotnosti zvířete. Kapsli Twist Off můžete podat vcelku jako pamlsek, nebo její obsah vytlačit do krmení či přímo do tlamy zvířete.

* Nieradka R. Účinnost přípravků z řady Hepatiale Forte v léčbě onemocnění jater u psů. Veterinární lékařství v praxi. 2017; 14; 11-12: 81-82,84-87. Gundermann KJ a kol. Aktivita esenciálních fosfolipidů (EPL) ze sóji při onemocněních jater. Pharmacol Rep 2011; 63 (3): 643-59.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.