VetExpert UrinoVet Cat 45 kapslí

Veterinární přípravky

Značka: VETEXPERT
VetExpert UrinoVet Cat je podpůrný veterinární přípravek pro kočky při problémech močového ústrojí a poruchách močení.
425

O produktu: VetExpert UrinoVet Cat 45 kapslí

50145795

VetExpert UrinoVet Cat je veterinární přípravek pro kočky podporující správnou činnost močového ústrojí. Doporučuje se také při stresových poruchách močového systému, při urolitiáze, po katetrizaci a odstranění kamenů z močového měchýře. Látky v něm obsažené snižují přilnavost bakterií k močovému měchýři a zvyšují objem vylučované moči. Podávání přípravku usnadňuje kapsle Twist Off, kterou můžete kočce vymačkat k olíznutí na tlapku.

Aktivní látky v přípravku

VetExpert UrinoVet Cat obsahuje extrakt z petržele, který působí močopudně, a tím usnadňuje vylučování zbytečných metabolických produktů a mikroorganismů. Brusinka zabraňuje ulpívání bakterií na stěnách močového měchýře. Glukosamin je součástí stěny močového měchýře, která působí jako bariéra proti pronikání mikroorganismů do těla. Valeriána zmírňuje příznaky stresu a úzkosti pozorované u některých koček s poruchami močení.

Hlavní vlastnosti

  • podporuje správnou činnost močového ústrojí
  • vhodné pro kočky
  • kapsle Twist Off usnadňuje podávání

Složení

Aktivní látky: brusinka, petržel, glukosamin, valeriána (kozlík lékařský).

Použití

Podávejte 1x denně 1 kapsli. Kapsli Twist Off můžete podat vcelku jako pamlsek, nebo její obsah vytlačit do krmení či přímo do tlamy zvířete.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.