Viburcol čípky 12 ks

Homeopatický léčivý přípravek

Homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění stavů neklidu a podrážděnosti s horečkou i bez horečky, zejména u kojenců a dětí (např. prořezávání zoubků, mírné bolesti břicha, nespavost).
Skladem na e-shopu
165

O produktu

50024196

Homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění stavů neklidu a podrážděnosti s horečkou i bez horečky, zejména u kojenců a dětí (např. prořezávání zoubků, mírné bolesti břicha, nespavost). Přípravek se dále používá k léčbě příznaků běžných infekcí (např. rýma, kýchání, kašel, bolest v krku, neklid nebo horečka). Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.


Dávkování

Doporučená dávka přípravku je: při akutních obtížích každé 2 hodiny po jednom čípku. Po zlepšení 2-3x denně 1 čípek. Použití u dětí: u kojenců od 1. dne života do 6. měsíce věku nanejvýš 2x denně 1 čípek. Pokud se příznaky onemocnění zhoršují nebo se nezlepší do 3 dnů od zahájení léčby, navštivte, prosím, lékaře. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 7 dnů. Přípravek je určen k zavedení do konečníku.

Složení

Obsah léčivé látky: 1 tableta obsahuje Calcium fluoratum D5-D30 250mg
Seznam pomocných látek: monohydrát laktózy, bramborový škrob, magnesium-stearát.

Upozornění

Jestliže jste alergický(á) na heřmánek pravý (Chamomilla recutita), rulík zlomocný (Atropa belladonna), lilek potměchuť (Solanum dulcamara), jitrocel větší (Plantago major), koniklec luční (Pulsatilla pratensis), uhličitan vápenatý nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.