Vichy Capital Soleil Fluidní sprej SPF50+ 200 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Vichy Capital Soleil voděodolný fluidní sprej SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením. Ultralehká, voděodolná textura s hypoalergenním složením.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
399 ušetříte 150 Kč

Původní cena 549 Kč sleva 27%

O produktu

50135336

Hypoalergenní Vichy Capital Soleil fluidní sprej SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Díky účinné technologii Netlock a ultralehkému složení vytváří pokročilý UV ochranný film s neviditelným povrchem bez bílých skvrn. Přípravek obsahuje i kyselinou hyaluronovou a termální vodu Vichy vulkanického původu. Posiluje pleť a dodává jí pevnost a pružnost. Bojuje proti předčasnému stárnutí vlivem působení slunečních paprsků. Testováno pod dermatologickým a oftalmologickým dohledem. Používejte na tělo i obličej.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana proti UVB, UVA záření, SPF 50+
  • antioxidační účinek
  • ultralehká textura
  • hypoalergenní složení
  • voděodolný

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nanesení nedostatečného množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Přípravek natírejte opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. 

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímým slunečním paprskům. Nadměrná expozice UV zářením představuje vážné zdravotní riziko. Používejte pokrývku hlavy a sluneční brýle. Žádný produkt nepředstavuje 100% ochranu před UV zářením.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.