Vichy DEO Krémový antiperspirant 7denní kúra proti pocení 30 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Ochrana proti nadměrnému pocení s okamžitým i dlouhodobým účinkem. Při pravidelném používání je tvorba potu týden za týdnem postupně zmírňována.
NAVÍC Vichy Neovadiol dárková taštička Při nákupu produktů značky Vichy nad 690 Kč získáte NAVÍC Vichy Neovadiol dárkovou taštičku za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 06. 2023 nebo do vyprodání zásob.
305

O produktu

50122507

Ochrana proti nadměrnému pocení s okamžitým i dlouhodobým účinkem. Vichy DEO Krémový antiperspirant 7denní kúra proti pocení obsahuje jemné antiperspirační mikro složky nové generace. Tyto složky jsou dvakrát menší než tradiční aktivní ingredience určené pro cílené působení na pocení v oblasti podpaží. Při pravidelném používání je tvorba potu týden za týdnem postupně zmírňována. Nemastný krém se rychle vstřebává a nezanechává bílé stopy na pokožce. Vichy DEO Krémový antiperspirant je šetrný k pokožce podpaží. Testováno pod dermatologickou kontrolou. Bez alkoholu.

Výsledek:

  • účinky patrné po 7 dnech*
  • podpaží zůstává suché a svěží
  • pocení se snižuje týden po týdnu a zůstává minimalizováno

Použití

Doporučený způsob používání pro dosažení optimálního výsledku: Používejte ideálně večer. Aplikujte v tenké vrstvě na čistou a suchou pokožku bez podráždění. V případě potřeby ráno použijte svůj obvyklý antiperspirant.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.