Kosmetika

Vichy Deo Mineral roll-on 50 ml

Značka: VICHY
Produktová řada: Deo

Deodorant ve formě roll-oneliminuje zápach a nabízí pocit pohodlí a svěžesti až po dobu 48 hodin od aplikace.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky VICHY v libovolné kombinaci získáte nejlevnější produkt za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024, nebo do vyprodání zásob.
325
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Vichy Deo Mineral roll-on 50 ml

50100039

Úvod

Deodorant roll-on od společnosti Vichy je určen pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky. Je obohacen o termální vodu z Vichy, která je bohatá na velké množství minerálů zajišťujících zklidnění pokožky. Roll-on eliminuje zápach a nabízí pocit pohodlí a svěžesti až po dobu 48 hodin od aplikace. Neobsahuje alkohol, hliníkové soli ani parabeny, je proto vhodný i k aplikaci na velmi citlivou a jemnou pokožku.

Výsledek:

  • eliminace zápachu potu
  • až 48hodinové účinky
  • vhodný pro citlivou pleť

Složení:

Roll-on deodorant je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky. Je obohacen o termální vodu z Vichy, která je plná účinných minerálů starajících se o hydrataci a výživu pokožky a bránící jejímu podráždění. Roll-on neobsahuje hliníkové soli, parabeny ani alkohol.

Použití:

Deodorant lze používat kdykoliv během dne podle potřeby, nicméně se doporučuje pro správné výsledky aplikovat v dostatečném množství na pokožku podpaží dvakrát denně – ráno a večer. Pravidelné používání zajišťuje eliminaci zápachu a svěží pocit čistoty.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.