Vichy Dercos šampon proti lupům na suché vlasy 200 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
4.0
Redukuje výskyt lupů i svědění vlasové pokožky. Brání opětovnému výskytu lupů. Šampon je určen pro suché vlasy. Vhodný pro muže i ženy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
399

O produktu

50089438

Pro krásné vlasy bez lupů je určen šampon Vichy Dercos Anti Dandruff. Přípravek má dvojí účinek – jednak lupy odstraňuje a redukuje svědění vlasové pokožky, ale také účinně brání opětovnému výskytu lupů, a to až po dobu šesti týdnů od skončení používání. Obsahuje účinné látky Selenium a Cohesyl a výsledky jsou viditelné již po první aplikaci. Šampon je vhodný pro muže i ženy.

Výsledek:

  • redukce lupů u suchých vlasů
  • ulevuje od svědění vlasové pokožky
  • antirecidivní účinek po dobu až šesti týdnů

Složení

Šampon obsahuje aktivní látku Selenium DS, která účinně bojuje proti lupům a napomáhá k prevenci proti jejich opětovnému tvoření. Látka Cohesyl slouží ke zpevnění buněčné vlasové struktury, aby pokožka byla pevná a zdravá a lupy se nezačaly znovu objevovat. Po skončení používání šamponu výsledky přetrvávají po dobu až šesti týdnů.

Použití

Při první aplikaci nechte 2 minuty působit, poté opláchněte. Při dalších aplikacích vmasírujte do vlasů, a pak opláchněte.

Upozornění

Obsahuje sulfid seleničitý, zabraňte kontaktu s očima a poškozenou pokožkou. V případě vniknutí do očí, ihned důkladně vypláchněte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.