Vichy Capital soleil Family milk SPF30 300 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Vichy Idéal Soleil nebo Capital Soleil v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

409 ušetříte 90 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 18%

O produktu

Mléko na opalování pro celou rodinu. Vichy Capital Soleil Family milk SPF30 má jemné hydratující složení bez parfému a je vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Zajišťuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření, předchází vzniku pigmentových skvrn a předčasnému stárnutí pokožky. Termální voda Vichy obsažená v přípravku má zklidňující účinky. Pokožku posiluje a regeneruje. Hypoalergenní složení bylo dermatologicky testováno.

Výsledek:

  • ochrana SPF 30 proti UVB a UVA záření
  • prevence proti vzniku pigmentových skvrn a stárnutí pokožky
  • vhodné i pro citlivou pokožku

Složení

Šetrné hypoalergenní složení bez parfémů zaručuje vysokou snášenlivost přípravku se všemi typy pleti, a to včetně velmi jemné a citlivé pokožky. Opalovací mléko je proto vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti. Přípravek je obohacen o vyživující minerály a účinnou látku Mexoryl XL, která zajišťuje vysokou ochranu SPF 30 proti UVB a UVA záření a brání vzniku pigmentových skvrn a předčasnému stárnutí pleti.

Použití

Mléko nanášejte před pobytem na slunci. V dostatečném množství jej aplikujte na obličej a celé tělo a rovnoměrně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Opakovaně nanášejte novou vrstvu při nadměrném pocení či po koupání a osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100 % ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.