Vichy Idéal Soleil Ochranná voda SPF30 200 ml

Kosmetika

25 % sleva při 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks vybraných produktů značky Vichy získáte slevu 25 %. Akce se nevztahuje na řadu Dercos a deodoranty. Akce platí do 30. 9. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce
NAVÍC Vichy Face Care Neovadiol Magistral Při nákupu produktů značky Vichy v minimální hodnotě 690 Kč získáte NAVÍC Vichy Face Care Neovadiol Magistral za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

509

O produktu

Pro všechny typy pleti je určena ochranná voda Protection Water Bronz od Vichy. Výrobek nabízí ultrasvěží texturu, je určen k okamžitému osvěžení pokožky obličeje i celého těla. Obsahuje betakaroten a ochranný faktor SPF 30, který chrání kůži proti negativním vlivům slunečního záření UVB i UVA. Voda je 100% hypoalergenní, je proto zaručena její vysoká snášenlivost i s citlivou a alergenní pokožkou.

Výsledek:

- SPF 30: chrání proti UVB i UVA záření

- hypoalergenní

Složení:

Ochranná voda je obohacena o betakaroten, který je přirozeným zdrojem vitamínu A. V souvislosti s pokožkou napomáhá k její obnově a udržování přirozené pružnosti, pevnosti a zdravého vzhledu.

Použití:

Před použitím nádobku důkladně protřepejte. Nanášejte na pokožku obličeje i celého těla před výskytem na slunci. Pro správnou funkci výrobku jej opakovaně aplikujte po koupání, pocení nebo usušení ručníkem. Vyhněte se kontaktu s očima a textiliemi.