Vieste Chitosan extra 50 kapslí

Doplněk stravy

Značka: VIESTE
Chitosan extra - pomocník při redukci hmotnosti a na cestě k lepšímu zdraví.
Skladem na e-shopu
299

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50087829

Chitosan je po chemické stránce nevstřebatelný polysacharid, který se vyrábí z chitinu. Chitosan patří mezi vlákninu, je nestravitelný. Dnešní strava je obvykle příliš kalorická, příliš tučná a chudá na vlákninu. 

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které napomáhají obnovovat mikroflóru a rovnováhu trávicího a zažívacího traktu. V zažívacím ústrojí člověka jsou desítky a stovky probiotických kultur.

Jablečný pektin je přírodním zdrojem ve vodě rozpustné vlákniny. Základní funkcí vlákniny je napomáhat procesu trávení. Vláknina sama o sobě je nestravitelná a neslouží jako zdroj energie.

Chrom je důležitý stopový prvek v našem těle. Mnozí lidé nemají v potravě chromu dostatek a proto je vhodné užívat ho jako doplněk.  Dostatečný obsah chromu v organizmu je důležitý pro správný metabolismus cukrů a tuků. Přípravky s obsahem trojmocného chromu jsou vhodné ke kontrole tělesné hmotnosti a také jako doplněk sportovní stravy.

Skořice je aromatická kůra skořicovníků, stálezelených tropických stromů. Působí na chuť k jídlu, celkově osvěžuje a podporuje trávení. Skořice se v podobě nutričních přísad stala v USA velmi populárním doplňkem, většina lidí ji užívá v podobě kapslí. Díky chalkonovému polymeru, který obsahuje (polymer metylhydroxychalkon - MHCP) dvacetkrát zrychluje metamolizmus glukózy.

Aktivní látky: 1 kapsle

Chitosan                               500 mg

Jablečný pektin                      50 mg

Vitamin C                             40 mg

Hořký pomeranč extrakt           38 mg

Probiotické kultury                   1 mld.

Pepř černý                             25 mg

Paprika                                 25 mg

Skořice                                 25 mg

Kyselina citrónová                   10 mg

Nikotinamid                            6 mg

Niacin                                    3 mg

Chrom                                 68,5 μg

Jód                                        25 μg

Složení: chitosan, želatina (obal kapsle),  jablečný pektin, vitamin C, hořký pomeranč - extrakt, pepř černý, paprika, skořice, probiotika (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium Breve), kyselina citronová, nikotinamid, niacin, chrom pikolinát, jodičnan draselný.

Dávkování: 2 kapsle 20 - 30 minut před každým hlavním jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny (250 ml).

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

 

            


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.