Hannasaki Vilcacora Powder sypaný čaj 50 g

Čaje a čajové směsi

Značka: HANNASAKI
Vilcacora neboli Kočičí dráp je zázračná liána amazonských indiánů, která příznivě působí na organismus. Všelék indiánských bohů.
Skladem na e-shopu
255

Cena za 100 g: 510 Kč

O produktu

50118356

Drcený prášek z kůry vilcacory, která podporuje imunitu a příznivě působí na klouby. Vilcacora nazývaná také kočičí dráp je velká dřevnatá liána, která roste v tropických lesích amazonské džungle. Dorůstá až třicetimetrové délky a na bázi listů má tenké zahnuté trny připomínající drápy kočky. Je velmi ceněna místními indiány, kteří ji považují za všelék svých bohů. Jako léčivá se používá hlavně kůra. Vilcacora (Uncaria tomentosa) napomáhá přirozené obranyschopnosti a přispívá k normálnímu stavu kloubů


Složení

Vilcacora (Uncaria tomentosa) - drcená kůra

Použití

Jednu polévkovou lžíci prášku dejte do 1 litru horké vody a 15 minut povařte na mírném ohni nebo jednu polévkovou lžíci nasypte do 1 litru studené vody a 50 minut povařte (účinnější). Popíjejte po malých doušcích celý den. Případný zbytek lze uchovat v lednici do druhého dne.

Upozornění

Vilcacora se nedoporučuje podávat dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám, osobám po transplantaci nebo před plánovanou transplantací orgánů. Obsahové látky Uncaria tomentosa mohou snižovat krevní tlak, to je nutno vzít v úvahu při současné kombinaci s antihypertenzivy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.