Vileda JetClean elektrický mop a vysavač

Elektronika

Značka: VILEDA
Vileda JetClean elektrický mop a vysavač zajistí kompletní a důkladný úklid podlah v jednom kroku – vysaje, vytře a vysuší. Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
4 990 ušetříte 2 500 Kč

Původní cena 7 490 Kč sleva 33%

O produktu

50134114

Praktický čistič podlah 3 v 1

Usnadněte si úklid domácnosti a použijte víceúčelový Vileda JetClean elektrický mop a vysavač! Díky průlomové inovaci Vileda Jet Clean vám výrazně zjednoduší úklid podlah v jednom krokuvysaje, vytře a vysuší. Využijete jej na všechny typy tvrdých podlah (vinyl, dřevěné podlahy, dlaždice, parkety i laminát), najednou uklidí plochu až 70 m² najednou. Tento pohodlný způsob čištění vám ušetří energii, čas i vodu.

Účinný a komfortní úklid

Dvě oddělené vodní nádržky - jedna na čistou a jedna na špinavou vodu - využijí až 5x méně vody než klasický mop a zajistí maximální čistotu bez šmouh. Čistící váleček je vyroben z 50 % z mikrovláken, která zajišťují účinné odstranění mastnoty i odolných nečistot, a systém dvou filtrů efektivně zachytí prach a drobné nečistoty. 7 metrů dlouhý kabel umožňuje pohodlně vysávat i ve velkých místnostech. Pro perfektní hygienickou péči a snadné skladování je přístroj opatřen samočistícím zásobníkem.

 Hlavní vlastnosti:

  • čištění podlah v jednom kroku – vysaje, vytře a vysuší
  • uklidí najednou plochu od 50 do 70 m²
  • vhodný na všechny typy tvrdých podlah
  • využívá až 5x méně vody než běžný mop
  • 7 m dlouhý kabel pro úklid i velkých prostorů


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.