Vileda TURBO set mop + kyblík

Ostatní

Značka: VILEDA
Vileda TURBO set kbelíku + třásňového mopu z mikrovlákna s vysokou absorpční schopností, který vám usnadní úklid podlah v domácnosti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 060 ušetříte 490 Kč

Původní cena 1 550 Kč sleva 32%

O produktu

50130814

Usnadněte si úklid domácnosti pomocí praktického mopu Vileda TURBO! Nejen, že díky dvěma druhům třásní skvěle vyčistí všechny tvrdé podlahy, navíc disponuje jednoduchým a velmi efektivním systémem ždímání pouhým sešlápnutím pedálu. Dokonale vyždímaný mop pak zanechá vaši podlahu rychle suchou. Kbelík je navíc velmi lehký, což vám usnadní přenos v domácnosti a trojúhelníkový tvar hlavice se snáz dostane i do hůř přístupných rohů. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm) se přizpůsobí každému členu rodiny.

Hlavice se dvěma druhy třásní pro dokonalý úklid

Čisticí nástavec má dva druhy třásní, které zajistí efektivnější odstranění nečistot: bílé třásně jsou tvořeny 100% Microfibre materiálem, který pohltí a setře mastnotu, prach a šmouhy a vyniká skvělou absorpční schopností. Červené třásně jsou vyrobeny ze speciálního abrazivního materiálu, který si skvěle poradí se zaschlými nečistotami a nepoškrábe podlahu. Vlákna na mycím návleku jsou navržena tak, aby zachytávala nečistoty a jiné částice a zanechala vaše podlahy lesklé. Navíc odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody.* Návlek je vhodný na všechny typy tvrdých podlah od PVC, plovoucích podlah, parket až po dlažbu. Můžete jej vyprat až na 60 °C a používat opakovaně. 

 

Hlavní vlastnosti:

  • mop s jednoduchým a efektivním systémem ždímání
  • dva druhy třásní
  • teleskopická tyč s nastavitelnou délkou
  • na všechny typy tvrdých podlah
  • pratelný návlek

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.