Vileda Ultramax Microfibre 2v1 náhrada 2 ks

Ostatní

Značka: VILEDA
2 náhradní mycí návleky pro váš mop Ultramax, Ultramat TURBO a 1.2 Spray. Dva druhy vláken zajistí intenzivní odstranění nečistot ze všech tvrdých podlah.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

289 ušetříte 151 Kč

Původní cena 440 Kč, sleva 34%

Dočasně nedostupné

O produktu

50129681

Pokud potřebujete vyměnit stávající návlek na mop Ultramax, Ultramat TURBO nebo 1.2 Spray, vyzkoušejte tuto náhradu, kterou snadno připevníte k vašemu stávajícímu mopu pomocí cvočků. Dva druhy vláken zajistí efektivnější odstranění nečistot: mikroaktivní vlákna v 80% zastoupení pohltí a setřou mastnotu, prach a šmouhy, abrazivní vlákna si skvěle poradí se zaschlými nečistotami. Vlákna na mycím návleku jsou navržena tak, aby zachytávala nečistoty a jiné částice a zanechala vaše podlahy lesklé. Navíc odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody.* Návlek je vhodný na všechny typy tvrdých podlah od PVC, plovoucích podlah, parket až po dlažbu. Můžete jej vyprat až na 60 °C a používat opakovaně.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 náhradní mycí návleky k mopům Vileda Ultramax, Ultramat TURBO a 1.2 Spray mop
  • dva typy vláken pro dokonalou čistotu
  • vhodné na všechny typy tvrdých povrchů
  • leští podlahu
  • pratelné na 60 °C

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.