ViraSoothe chladivý gel 50 g

Zdravotnické prostředky

Chladivý gel, který zmírňuje nepříjemné projevy planých neštovic. Ochlazením pokožky potlačuje svědění a chrání okolí postižené pokožky.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

145
Dočasně nedostupné

O produktu

50112903

Chladivý gel pomáhá zmírnit podráždění při planých neštovicích. Virasoothe obsahuje patentovanou technologii Osmo Care, která ochlazením pokožky zmírňuje svědění při planých neštovicích. Ochranou okolí postižené pokožky napomáhá jejímu přirozenému hojení, což snižuje pravděpodobnost vzniku sekundární infekce a vytvoření jizev. Virasoothe Chladivý gel mohou používat děti od 6 měsíců.

Plané neštovice jsou virové infekční onemocnění postihující především malé děti. Původcem je virus varicella zoster. Onemocnění provází horečka a výskyt svědivých puchýřků. Tyto puchýře se ve svém počátečním stádiu jeví jako rudé skvrny v oblasti hrudníku a žaludku, později se rozšíří na celé tělo. Puchýře zaschnou během 4-5 dnů a přemění se na strupy. Při seškrábnutí těchto strupů může dojít k sekundární infekci a v takovém případě se mohou vytvořit jizvy.


Složení

Glycerol, PEG-8, kaprylyl glykol, polyakrylát sodný, karbomer, hydroxid sodný a čištěná voda. Neobsahuje konzervační látky.

Použití

Před a po použití gelu si ruce umyjte a osušte. Jemně vmasírujte gel do pokožky. Aplikujte 2-3x denně, resp. vždy tehdy, pokud vznikne potřeba zmírnit projevy. Lze použít na obličej i celé tělo.

Upozornění

Zabraňte vniknutí do očí. V případě náhodného vniknutí do očí vypláchněte velkým množstvím čisté vody. Jen pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.