Virostop nosní sprej 20 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: VIROSTOP
Virostop nosní sprej čistí nos při rýmě a vytváří ochranu před vniknutím bakterií a virů do organizmu. Používá se jako prevence a léčba rýmy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
179 ušetříte 50 Kč

Původní cena 229 Kč, sleva 22%

O produktu

50098166

Virostop nosní sprej je zdravotnický prostředek ve formě hypertonického roztoku určeného k prevenci a odstranění příznaků chřipky a nachlazení. Obsahuje výtažek z rostliny Cistus creticus, který pokrývá sliznice dutiny nosní ochranným filmem a tím brání vniknutí bakterií a virů do organismu. ViroStop nosní sprej se používá jako prevence a léčba rýmy, zánětu nosní sliznice a vedlejších nosních dutin, je vhodný́ při rýmě i alergické rinitidě, zároveň slouží na ochranu suché nosní sliznice. Napomáhá obnovit funkce nosní sliznice a zlepšuje dýchání nosem.

Hlavní vlastnosti:

  • doplňková léčba při rýmě a alergické rinitidě
  • brání vniknutí bakterií a virů do organismu
  • aktivně čistí nosní dutiny
  • zlepšuje dýchání nosem
  • zvlhčuje, hojí a regeneruje

Dávkování

Přípravek je určen pro dospělé a děti starší 3 let. Preventivně: aplikujte 1-2x denně 1 vstřik do každé nosní dírky. Při akutních potížích: 3x denně 1 vstřik do každé nosní dírky.

Složení

Cistus creticus, Aqua, Dead sea salt, Polysorbat 20, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aloe Vera extrakt, Oleum menthae pipertae.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.