Zdravotnické prostředky

Virostop ústní sprej 30 ml

Značka: VIROSTOP
4.9

Virostop ústní sprej vytváří ochranný film na sliznici, brání průniku bakterií a virů do organismu včetně koronaviru SARS-CoV-2.

Odstranit
Přihlaste se a získejte za 219 Kč (sleva 27%)
299

O produktu: Virostop ústní sprej 30 ml

50062914

Úvod

Vytváří ochranný film na sliznici dutiny ústní a tím brání vniknutí bakterií a virů do organismu, a to včetně koronaviru SARS-CoV-2. Virostop ústní sprej je zdravotnický prostředek obsahující jedinečnou kombinaci přírodních složek. Speciální výtažek získávaný z Cistus krétského obsahuje v koncentrované formě polyfenoly, které vytvářejí ochranný film na sliznici. Další obsažené složky – citrusové bioflavonoidy, třapatka nachová, šalvěj lékařská a barbadoská třešeň posilují neutralizační účinek. Doporučuje se začít s užíváním přípravku ihned při prvních příznacích prochladnutí či škrábání v krku.

 Hlavní vlastnosti

  • chrání před průnikem bakterií a virů
  • účinný u koronaviru SARS-CoV-2
  • vytváří ochranný film na sliznici ústní dutiny
  • účinný jako prevence
  • pomáhá při akutních stavech chřipky a nachlazení

Dávkování

Přípravek je určen pro dospělé a děti starší 3 let. K prevenci před onemocněním:  dospělí aplikují 5 vstřiků 2x denně, děti od 3 let 2 vstřiky 2x denně. V případě akutního stavu: dospělí aplikují 5 vstřiků 3x denně a děti od 3 let 2 vstřiky 3x denně.


Složení

Extractum Cisti creticus eriocephalus, Echinacea purpurea, Salvia officinalis, Acerola dried extract, Citrus bioflavonoid complex, Suprasweet, Ol.menthae piperitae, Kalium sorbat, Aqua.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.