Visine Rapid 0,5 mg/ml oční kapky 15 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: VISINE
Visine Rapid jsou oční kapky, které dočasně zmírňují zarudnutí očí způsobené mírným neinfekčním podrážděním u dětí od 2 let a dospělých.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
115 ušetříte 24 Kč

Původní cena 139 Kč sleva 17%

O produktu

50131558

Oční kapky Visine Rapid poskytují rychlou a dlouhotrvající úlevu od zarudnutí a podráždění očí. Zmírňují pocity pálení, bolesti očí a nadměrného slzení očí v důsledku alergického zánětlivého onemocnění nebo neinfekčního podráždění např. kouřem, prachem, větrem, chlorovanou vodou a světlem.

Hlavní výhody:

  • zmírňuje zarudnutí očí
  • účinkuje již za 30 sekund
  • zlepšuje oční komfort po dobu 12 hodin
  • má zvlhčující účinek
  • vhodný pro děti od 2 let a dospělé (děti od 2 do 6 let mohou používat na doporučení lékaře)

Dávkování

Děti od 6 let a dospělí aplikují 1 nebo 2 kapky do postiženého oka (postižených očí) 2–3x denně. U dětí ve věku 2–6 let se má Visine Rapid používat pouze na základě doporučení lékaře. Pokud není uvedeno jinak, doporučená dávka je 1 kapka do postiženého oka (postižených očí) 2–3x denně.

Pokud nedojde k úlevě příznaků do 2 dnů, poraďte se o dalším používání přípravku s lékařem. Nepoužívejte déle než 5 po sobě jdoucích dnů.

Složení

Léčivou látkou je tetryzolini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml očního rozotku.

Dalšími látkami jsou: glycerol, hypromelosa, makrogol 400, kyselina boritá, hydrogenfosforečnan sodný, dihydrát natrium-citrátu, chlorid draselný, hexahydrát chloridu hořečnatého, roztok natriumlaktátu, glycin, kyselina askorbová, monohydrát glukosy, polyxetonium-chlorid, čištěná voda.

Upozornění

Nepoužívejte u dětí mladších 2 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.