VitaHarmony

Seřadit podle
VitaHarmony Gravital je kompletní multivitaminový a multiminerálový doplněk výživy určený speciálně pro těhotné a kojící ženy.
Riboflavin (vitamin B2) je významnou látkou, která přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. V organismu vykazuje antioxidační aktivitu.
Ulevuje při nadýmání a napomáhá zdravému trávení.
Extrakt ze svaloviny mořské mušle slávky zelenoústé pro Váš pohybový aparát.
Magnesium neboli hořčík je jedním z nejdůležitějších prvků. Napomáhá k udržení kostní hmoty, zubů a svalů, kde je hojně v organismu zastoupen.
lízátka při nachlazení 12 ks
Chutná roksová lízátka jsou určena při nachlazení pro děti od 3 let a dospělé. Lízátka obsahují echinaceu purpureu, vitamín C, zinek a jablečný pektin.
VitaHarmony Laktavit je kompletní multivitamínový a multiminerálový doplněk výživy, který dodává potřebné vitamíny a minerály v období kojení.
Kyselina listová přispívá k normální funkci imunitního systému a psychické činnosti, uplatňuje se v procesu krvetvorby a metabolismu homocysteinu. Snižuje míru únavy a vyčerpání.
Dvě ušlechtilé kultury bakterií mléčného kvašení rodu Lactobacillus a Bifidobacterium. Miliarda bakterií obsažená v jedné žvýkací tabletě bez nutnosti zapíjení.
Přípravek Rybí olej Omega 3 1000mg od VitaHarmony obsahuje rybí olej, který je bohatým zdrojem esenciálních omega3 nenasycených mastných kyselin, a to zejména kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA).
Doplněk stravy pro úpravu metabolismu.
Lactomax® Double je vylepšeným produktem s vyšším, dvojnásobným obsahem laktobacilů a bifidobakterií v kapslích, které jsou vyrobeny speciální technologií Vcaps®.
VitaHarmony Komplex vitaminů B Repelent pokrývá spotřebu vitamínu B1 i dalších vitamínů skupiny B, které jsou tradičně využívány proti komárům a klíšťatům.
Maca podporuje životní sílu a plodnost a napomáhá při celkové vyčerpanosti.
Přírodní zdroj vápníku a hořčíku, které příznivě působí na zdraví kostí, zubů a svalů.
VitaHarmony Beta karoten 10 000 je doplněk stravy s obsahem betakarotenu, prekurzoru vitamínu A.
VitaHarmony CentralVita® Energy - vyvážená formule obsahuje celkový komplex vitaminů a minerálních látek.
VitaHarmony Železo 20mg s kyselinou listovou je doplněk stravy ve formě dvouvrstvé tablety. Použitá kyselina listová má lepší vstřebatelnost díky použití moderní technologie mikronizace. Elementární mikročásticové železo má vyšší biologickou dostupnost v organismu člověka.
Doplněk stravy pro přirozenou imunitu, plodnost a reprodukci.
VitaHarmony Gravital je kompletní multivitaminový a multiminerálový doplněk výživy určený speciálně pro těhotné a kojící ženy.
ExtraCal® Double je zesílenou kombinací vápníku, hořčíku, křemíku, jódu a vitaminu D.
Obsahuje přírodní extrakt z koncentrované brusinkové šťávy a brusinkové vlákniny. Brusinky jsou vynikajícím přírodním zdrojem flavonoidních látek.
Rostlinný extrakt přesličky rolní.
lízátka při cestovní nevolnosti 12 ks
5.0
(2)
Lízátka pomáhají potlačovat pocit žaludeční nevolnosti při cestování a jsou určená pro děti od 3 let. Obsahují vitamín C, zázvor, kozlík, chmel a meduňku.