Topnatur Vláknina pro děti 100 g

Doplněk stravy

Značka: TOPNATUR
Topnatur Vláknina pro děti je směsí rozpustné vlákniny a dalších složek, které v trávicím ústrojí vytváří velmi jemný gel a podporují vyprázdnění.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

Cena za 100 g: 125 Kč

O produktu

50041046

Nejen při a po užívání antibiotik mohou děti potřebovat trochu pomoci s návratem ke správnému zažívání. Topnatur Vláknina pro děti je směs rozpustné vlákniny, která v trávicím traktu nabobtná, vytvoří jemný gel a napomůže snazšímu vyprazdňování. V přípravku se nachází také 7 kmenů přirozeně se vyskytujících přátelských bakterií (bifidobakterie a laktobacily). Vláknina Topnatur je bez příchuti a můžete ji tak snadno přidat do dětských příkrmů, polévek, mléka nebo jogurtu.

Hlavní vlastnosti:

  • vytváří jemný prášek, který se snadno rozmíchá ve vhodné tekutině
  • v zažívacím traktu nabobtná a napomáhá vyprazdňování
  • obsahuje 7 kmenů přátelských bakterií
  • bez příchuti
  • vhodné při a po užívání antibiotik

Dávkování

Užívá se kdykoliv během dne, ale většinou se užívá asi 20 minut před jídlem. Pro děti od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku – 2,5 g 1x denně – rozmíchejte půl odměrky která se nachází uvnitř krabičky ve 100 ml tekutiny a podejte dítěti. Pro děti od 12 měsíců – 5 g 1-2x denně – rozmíchejte jednu odměrku se 100 ml vody nebo ovocné šťávy. Rozmíchejte a dejte dítěti vypít. K zapití této dávky podejte dítěti dalších 100 ml vody nebo ovocné šťávy.

Složení

OVESNÝ extrakt (22 % betaglukanů), inulin, arabská guma, xanthan, guma guar, živé kultury*: Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus delbrueckii susp. bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus (měsíční úbytek 1 - 2 %) Množství účinných látek v dávce 5 g: Vláknina - 3,6 g; Ovesný beta glucan (6,6 %) - 0,32 g; Inulín (28 %) - 1,4 g; Živé kultury (0,2 %) - 0,01 g Množství účinných látek v dávce 2,5 g: Vláknina - 1,8g; Ovesný beta glucan (6,6 %) - 0,16 g; Inulín (28 %) - 0,7 g; Živé kultury (0,2 %) - 0,005 g

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.