Voltaren Emulgel 10 mg/g gel s aplikátorem 120 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: VOLTAREN
Voltaren Emulgel 10 mg/g ulevuje od bolesti a zánětu, zmírňuje otoky při onemocnění pohybového aparátu u dospělých a dospívajících od 14 let. S aplikátorem pro snadné nanášení gelu.
279 ušetříte 46 Kč

Původní cena 325 Kč , sleva 14%

Nejnižší cena před slevou: 325 Kč

O produktu: Voltaren Emulgel 10 mg/g gel s aplikátorem 120 g

50128039

Voltaren Emulgel působí proti zánětu a otoku, zmírňuje bolest u bolestivých stavů pohybového aparátu. Ulevuje od bolesti kloubů a svalů. Přípravek Voltaren Emulgel je určen k lokální léčbě onemocnění pohybového aparátu. Používá se při akutních poranění šlach, svalů a kloubů, jako je podvrtnutí, pohmoždění, vymknutí a při úrazech způsobených při sportu. U dospělých lze gel použít i při bolesti zad. Aplikátor umožňuje snadné nanášení gelu. Gel Voltaren Emulgel je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 14 let aplikují gel 3-4x denně na bolestivou oblast. Bez porady s lékařem lze přípravek používat maximálně 7 dní. Nepoužívejte na poškozenou pokožku a rozsáhlé plochy. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření.

Složení

Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum 11,6 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou karbomer 974 P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém (obsahuje benzylbenzoát), isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol, čištěná voda.

Upozornění

Přípravek Voltaren Emulgel obsahuje propylenglykol a benzylbenzoát, které mohou u některých lidí způsobit mírné místní podráždění kůže. Dále obsahuje vonné látky benzylalkohol, citronellol, kumarin, limonen d-formu, eugenol, geraniol a linalol, které mohou vyvolat alergickou reakci.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.