Elektronika

VTECH DM1211 Dětská chůvička s displejem a nočním světlem

Značka: VTECH

Chůvička vám umožní nejen slyšet vaše miminko na dálku, ale také s ním komunikovat. Podporuje obousměrnou komunikaci, přehrává ukolébavky.

1 250
Ušetříte 10%

Původní cena:  1 390 Kč  ·  sleva 140 Kč

Nejnižší cena před slevou: 1390 Kč

Doprava zdarma

O produktu: VTECH DM1211 Dětská chůvička s displejem a nočním světlem

50113843

Úvod

Mějte své miminko pod neustálým dohledem, i když s ním zrovna nejste v jedné místnosti. Praktická pokročilá dětská chůvička VTech DM1211 vás virtuálně propojí, a to až na vzdálenost 460 metrů (v ideálních podmínkách, při použití v interiéru je pochopitelně teoretická maximální vzdálenost menší).

Dvě samostatné jednotky

Každá dětská chůvička sestává ze dvou jednotek, VTech DM1211 není výjimkou. Dětská jednotka, kterou umístíte do pokojíčku, se napájí ze sítě. Umí přehrávat ukolébavky s možností nastavení pěti úrovní hlasitosti, a kromě mikrofonu, který přenese případný pláč miminka k vám, nabízí také reproduktor, abyste své děťátko mohli na dálku uklidňovat svým hlasem. Funguje také jako noční světlo.

Rodičovská jednotka využívá nabíjecí baterie, jež nabízejí až 14hodinovou výdrž. V případě klesající kapacity akumulátoru vydá výstražný signál. Také na ní najdete podsvícený displej, který mimo jiné zobrazuje teplotu v místnosti. Díky praktickému klipu na opasek ji můžete mít neustále při sobě.

Hlavní vlastnosti:

  • technologie DECT (čistý zvuk, bezpečné připojení)
  • ukolébavky (5 nastavení hlasitosti)
  • obousměrná komunikace
  • teplotní čidlo
  • noční světlo
  • výdrž až 14 hodin (rodičovská jednotka)
  • napájení ze sítě (dětská jednotka)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.