Vyprošťovák 20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Vyprošťovák obsahuje hydrogenuhličitan sodný a doporučuje se užívat při problémech se zažíváním po nadměrné konzumaci těžce stravitelného jídla, alkoholu a kávy.
Skladem na e-shopu
65

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu

50024576

Vyprošťovák obsahuje hydrogenuhličitan sodný - látku, která je dle dostupných informací schopna neutralizovat kyseliny. Po nadměrné konzumaci těžce stravitelného jídla, alkoholu a kávy může dojít ke zvýšené produkci žaludečních kyselin. To se může projevit jako pocit plnosti či tlaku v žaludku. Vyprošťovák se doporučuje užívat při problémech se zažíváním.

Doplněk stravy – šumivé tablety. Se sladidlem. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Složení: regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, kyselina – kyselina vinná, sladidlo – sorbitol, protispékavá látka – polyethylenglykol (PEG 6000), aroma.

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let až 3 tablety denně dle potřeby. Není určeno pro děti do 12 let. Tabletu rozpusťte ve 100 ml vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Tubu těsně uzavírejte! Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dně tuby.

Aktivní složky

v 1 tabletě (100 ml nápoje)

hydrogenuhličitan sodný / hydrogenuhličitan sodný

1,5 g

Průměrné výživové hodnoty

v 1 tabletě

energetická hodnota

34,52 kJ (8,16 kcal)

Obsah: 20 tablet

Hmotnost obsahu: 76 g

Vyrábí: VITAR, s.r.o., tř. T. Bati 385, 763 02 Zlín, CZ, www.vitar.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.