Doplněk stravy

Marťánci PROimun sirup 150 ml

Značka: MARŤÁNCI

Marťánci PROimun je doplněk stravy ve formě sirupu pro děti již od 1 roku. Obsahuje výtažky z černého bezu a šípků, vitamin C pro podporu imunity a betaglukany z přírodních zdrojů.

229

Cena za 100 ml: 152,67 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Marťánci PROimun sirup 150 ml

50155355

Úvod

Pro zdravou imunitu Vašich dětí. Sirup Marťánci PROimun je doplněk stravy s obsahem extraktů z černého bezu a šípků, vitaminu C, rutinu a přírodních betaglukanů pro děti již od 1 roku. Je vhodný pro akutní i dlouhodobé užívání. Bez barviv a konzervantů.

Hlavní vlastnosti:

  • černý bez přispívá k normální funkci dýchacího a imunitního systému
  • šípky přispívají k přirozené obranyschopnosti a zdraví dýchacích cest
  • vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální tvorbě kolagenu pro přirozenou funkci kostí, chrupavek, kůže a zubů
  • obsahuje betaglukany přirozeně se vyskytující ve sladkovodní řase (Euglena gracilis) a bioflavonoid rutin
  • pro děti již od 1 roku

Dávkování

Užívejte 5 ml sirupu 1x denně dlouhodobě. V případě akutní potřeby užívají děti od 1 do 3 let 5 ml (1 čajová lžička) 2x denně a děti od 3 let 5 ml 3x denně po dobu 7 dnů. Nejlépe ráno a večer před spaním. Sirup je vhodný i k oslazení teplého čaje (do 80 °C).


Složení

Černý bez plod (Sambucus nigra extrakt z plodů 7:1 – ekv. 136 mg) 952 mg, černý bez květ (Sambucus nigra extrakt z květů 10:1 – ekv. 25 mg) 250 mg, šípky (Rosa canina extrakt z plodů 10:1 – ekv. 5 mg) 50 mg, betaglukany 50 mg, vitamin C 40 mg (50 % denní referenční hodnoty příjmu), rutin 5 mg v 5 ml sirupu.

Invertní sirup, voda purifikovaná, glukózový sirup, černý bez extrakt z plodů a květů, sušená biomasa řasy Euglena gracilis  (betaglukany), kyselina L-askorbová, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), šípky extrakt z plodů, rutin, aroma černý bez a citrón, aroma guanabana.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 1 roku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Sirup je možno kombinovat s multivitaminovými doplňky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.