Walmark Selezin ACE Complex 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: WALMARK
Kombinace selenu, zinku, vitaminu A, C, E.  Pro zdraví vlasů, nehtů, pleti a ochranu buněk.
Skladem na e-shopu
175

Cena za 100 g: 972 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50112071

Ochrana buněk a krása. Přípravek Selezin ACE Complex obsahuje dobře vstřebatelnou organickou formu selenu a zinku a vitaminy A, C, E.

  • Ochrana buněk – obsažené vitaminy C a E spolu se selenem a zinkem přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem zapříčiněným volnými radikály.
  • Zdravé a krásné vlasy a nehty – na udržení normálního stavu vlasů a nehtů se podílejí selen a zinek.
  • Zdravá pokožka – kombinace vitaminu A a zinku přispívá k udržení normálního stavu Vaší pokožky a vitamin C napomáhá normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.
  • Zdravá imunita - vitaminy A a C, selen a zinek příznivě ovlivňují Váš imunitní systém.

 


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe po jídle. Zapijte tekutinou.

Složení

Selen 100 µg (182 % DRHP), zinek 15 mg (150 % DRHP), vitamin A 1000 µg (125 % DRHP), vitamin B6 2,2 mg (157 % DRHP), vitamin C 90 mg (113 % DRHP), vitamin E 15 mg (125 % DRHP) v jedné tabletě.

DRHP ………….denní referenční hodnota příjmu.

Látky protispékavé (celulosa, uhličitan vápenatý, talek, stearát hořečnatý, oxid křemičitý), glukonát zinečnatý, kyselina L-askorbová, kvasnice obohacené selenem, D-alfa-tokoferol-acetát, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), pyridoxin hydrochlorid, retinyl acetát, barvivo (oxid titaničitý), bavlníkový olej.

 

Upozornění

Nevhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.