White Glo Diamond Series Bělicí set gel 50 ml + bělicí pasta 100 ml

Dentální hygiena

Značka: WHITE GLO
Bělící sada pro bezpečné a šetrné bělení zubů obsahuje bělící gel a bělící zubní pastu. 7-denní kúra pro rychlé domácí použití s dobou aplikace 5-15 minut denně.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
495

O produktu

50111326

Bělící sada White Glo Diamond pro bezpečné a šetrné bělení zubů obsahuje bělící gel a bělící zubní pastu. 7-denní bělící kúra pro rychlé domácí použití s dobou aplikace 5-15 minut denně.

  • bělící zubní gel účinně bělí zuby a zubní sklovinu bez poškození dásní a skloviny, neobsahuje peroxidy
  • bělící zubní pasta vhodná ke každodennímu použití, pomáhá udržet bílé zuby i po vybělení gelem

Použití:

1x denně naneste gel do přiloženého chrániče na zuby, chránič aplikujte na zuby a skousněte. Poté gel prsty přes chránič přitlačte na zuby. Nechte 5-15 minut působit, poté zuby vyčistěte zubní pastou White Glo. Doporučujeme po bělení zubů minimálně 2-3 hodiny nekouřit, nepít kolové nápoje, čaj nebo kávu.

Složení:

Bělící zubní gel: Propylene Glycol, Glycerine, 9% Carbamide Peroxide, Carbomer 940, Triethanolamine, Peppermint Oil.

Bělící zubní pasta: Calcium Carbonate, Aqua (Water), Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma (Flavour), Sodium Lauryl Sulphate,Carboxymethyl Hydroxyethylcellulose, ChondrusCrispus (Carrageenan), CI 77891 (Titanium Dioxide), Sodium Saccharin, Rosa Canina Fruit Oil, Sodium Monofluorophosphate 0.76% w/w.

Upozornění:

Nedoporučujeme pro děti mladší 12 let. Těhotné a kojící ženy použití nejprve konzultujte se svým lékařem. Není testováno na zvířatech. Používejte maximálně 7 dní, poté na týden vynechejte. Zubní pastou můžete v bělení zubů a udržení si světlejších odstínů pravidelně pokračovat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.