Wobenzym 800 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: WOBENZYM
Wobenzym obsahuje kombinaci enzymů, které podporují imunitu, působí proti zánětu a zkracují dobu hojení. Záněty, bolesti a otoky rychle odeznívají.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

2 990

O produktu

50024913

Wobenzym působí proti zánětu a zkracuje dobu hojení

Wobenzym je léčivý přípravek, který obsahuje kombinaci enzymů z přírodních zdrojů. Enzymy jsou takzvané biologické katalyzátory – bílkoviny, které usnadňují průběh chemických reakcí v organizmu.

Wobenzym pro podporu oslabené imunity

Wobenzym obsahuje vhodně sestavené enzymy, které mají schopnost podpořit imunitu, příznivě ovlivňují zánětlivou reakci a do jisté míry i rozpouštějí krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky, snižují otok. Wobenzym snižuje vazkost krve a tím zlepšuje krevní oběh v nejdrobnějších cévách. Obsažený rutin normalizuje propustnost cévní stěny. Záněty, bolesti a otoky rychle odeznívají a hojení je tak usnadněno.U kterých onemocnění Wobenzym pomáhá?

Wobenzym lze užívat u stavů jako jsou poúrazové otoky, lymfedémy. Jako podpůrná léčba je přípravek vhodný např. při některých stavech v chirurgii, zánětech povrchových žil, revmatoidní artritidě, revmatismu měkkých tkání, artróze, chronických a recidivujících zánětech, při podávání antibiotik. Dětem lze Wobenzym podávat jen po poradě s dětským lékařem, který zároveň určí dávkování.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti zánětu
  • zkracuje dobu hojení po úrazech a operacích
  • urychluje vstřebávání otoků, výronů a krevních podlitin


Jak správně Wobenzym užívat?

Léčba se zahajuje dávkou 3x5 až 3x10 tablet denně. V souvislosti s ústupem chorobných projevů se dávkování postupně snižuje až na udržovací dávku 3x3 tablety denně. Tablety užívejte ½ hodiny před jídlem, dobře zapijte větším množstvím tekutiny – nejméně ¼ litru. Tablety polykejte celé – nerouzkousané!

Bez porady s lékařem užívejte Wobenzym pouze při poúrazových otocích. Před užíváním Wobenzymu u ostatních onemocnění a při jeho delším, než dvouměsíčním užívání je nutné poradit se s lékařem. Příležitostně může při chronických onemocněních po začátku léčby Wobenzymem nastat zhoršení příznaků, což je podle dosavadních zkušeností v převážné většině případů považováno za kladnou reakci organismu na léčbu.
Složení

1 enterosolventní tableta obsahuje: Pancreatinum 300 Protease Ph. Eur.-j., papainum 90 F.I.P.-j., bromelaina 225 F.I.P.-j., lipasum 34 F.I.P.-j., amylasum 50 F.I.P.-j, trypsinum 360 F.I.P.-j., chymotrypsinum 300 F.I.P.-j., rutosidum trihydricum 50 mg v jedné enterosolventní tabletě. Celková proteolytická aktivita: 570 F.I.P.-j. Celková amylolytická aktivita: 4030 F.I.P.-j. Celková lipolytická aktivita: 4525 F.I.P.-j. Pomocné látky: Jádro: monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, kyselina stearová 95%, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mastek. Potahová vrstva: mastek, kopolymer MA/MMA 1:1, natrium-lauryl-sulfát, triethylcitrát, hypromelosa, hyprolosa, mikrokrystalická celulóza, glycerol 85%, Ponceau 4R (E124), oranžová žluť (E110), oxid titaničitý, makrogol 6000.


 Jaké velké balení vybrat?


Upozornění

Tento lék nenahrazuje antibiotickou léčbu u infekčního zánětu, zvyšuje však její účinnost! Wobenzym nelze užívat v situacích, které jsou spojeny se zvýšeným sklonem ke krvácení. Neužívejte při známé přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se se svým lékařem, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Wobenzym obsahuje barviva Ponceau 4R a oranžovou žluť, které mohou způsobit alergické reakce. Uchovávejte mimo dosah dětí!

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Zdraví a spokojenost pacientů je to nejlepší ocenění

Nezávislá odborná komise udělila léku Wobenzym titul Superbrands pro roky 2017, 2018, 2019 a nově i pro rok 2021. Nejlepší z nejlepších značek dostávají toto prestižní ocenění ve více než 90 zemích světa na základě sjednocených kritérií a metod. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení značky v příslušné zemi. Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemohou přihlásit, ale jsou vybrány na základě spotřebitelského průzkumu společnosti GfK Czech Republic podle známosti a obliby. Lék Wobenzym se tak zařadil mezi nejznámější značky v České republice, díky své kvalitě a účinnosti při léčbě řady onemocnění, ale také oblibě u zákazníků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.