Kosmetika

WoodenSpoon Mangové máslo proti striím 100 ml

Mangové máslo proti striím od značky WoodenSpoon intenzivně hydratuje pokožku, regeneruje a zlepšuje její pružnost a pružnost. Posiluje ochrannou vrstvu pleti.

379
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: WoodenSpoon Mangové máslo proti striím 100 ml

50139437

Úvod

Mangové máslo proti striím od značky WoodenSpoon intenzivně hydratuje pokožku, regeneruje a zlepšuje její pružnost a pružnost. Hlavní příčinou strií je nedostatek dostatečně elastických vláken v kůži a narušení syntézy kolagenu. K tomuto stavu nejčastěji dochází v těhotenství, při hormonálních změnách v pubertě nebo při rychlém přibírání či hubnutí. Vzniku strií však můžete zabránit pravidelným mazáním výživným krémem

Působí proti vzniku strií

Máslo pečuje o problematická místa hýždí, zadní strany stehen, ňader a břicha a zvláčňuje takto namáhanou pokožku, aby nedocházelo k jejímu vysoušení. Zmírňuje pocit diskomfortu a dlouhodobě zklidňuje. Produkt je bohatý na antioxidanty vitaminy A, E a C, které chrání pokožku a podporují její přirozenou obrannou vrstvu. Přípravek s obsahem bambuckého másla má nadýchanou texturu, snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film.

Hlavní vlastnosti:

  • intenzivně hydratuje a regeneruje
  • zlepšuje pevnost a pružnost pokožky
  • posiluje ochrannou vrstvu pleti

Použití

Malé množství másla vmasírujte krouživými pohyby do pokožky těla. Počkejte několik minut do úplného vstřebání.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.